Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Antra no Dobeles stāsta par savu dalību eksotiskajā smagā metāla adīšanas konkursā Somijā

Trakā pasaule
19. jūlijā 05:31 2019. gada 19. jūlijā 05:31
Jauns.lv
Kā uzzināja Jauns.lv, Somijas pilsētā Joensū pagājušajā nedēļā aizvadītajā Smagā metāla adīšanas čempionātā piedalījusies arī meitene no Dobeles.

Antra Kārkla atklāj, ka ir rokdarbniece un prot prasmīgi apieties ar dziju. Arī smagā metāla mūzika meitenei iet pie sirds.

Lēmumu doties uz Somiju, kur šogad pirmo reizi tika rīkotas unikālās sacensības, Antra pieņēmusi pēc tam, kad par adīšanas čempionātu uzzinājusi feisbukā. Pēcāk atlicis vien iesūtīt video pieteikumu un ceļš uz sarīkojumu bijis vaļā.

Pasākums bijis nenopietni nopietns

“Dažreiz ir vērts noticēt absolūti neticamajam. Pasākums vairumam, domājams, šķiet kā pilnīgs joks, taču es teiktu – tas bija nopietni nenopietns,” telefonsarunā ar Jauns.lv stāsta Antra.

Adīšanas čempionāta noteikumi paredz, ka tā dalībnieki, dzīvās smagā metāla mūzikas pavadījumā, aptuveni 2:50 minūšu laikā sniedz horeogrāfisku priekšnesumu, vienlaikus atrādot gan savu adīšanas prasmi, gan arī prasmi kārtīgi iztrakoties, izjust metāla mūziku. Pavadījumu čempionātā spēlēja metāla kavergrupa “Slipknit” (nejaukt ar pasaulslaveno "Slipknot")

“Esmu gandarīta par piedalīšanos – izdevās noķert vēlamo sajūtu,” stāsta Antra.

Čempionātā kopumā grupās piedalījušies 12 adītāji no deviņām valstīm, tostarp ASV, Krievijas un Japānas. Žūrija esot vērtējusi visus pēc deviņiem kritērijiem, apgalvo Antra.

Savu vietu čempionātā viņa pagaidām nav noskaidrojusi, taču par uzvarētājiem pirmajā čempionātā tika kronēti adītāji no Japānas - komanda ar nosaukumu "Giga Body Metal".

Dobelniece Antra Kārkla ir pati pirmā no kreisās puses, zaļajā kleitā ar pašas adījumu mugurā. (Foto: Facebook)

Kopumā 11. jūlija sacensības vienuviet bija sapulcējušas ap 200 smagā metāla fanu.

Zināms, ka šis mūzikas žanrs Somijā ir īpaši iecienīts."Somijā ziemas laikā ir ļoti tumšs, tāpēc, iespējams, tas mums ir saknēs," par somu simpātijām pret smago metālu izsakās viens no čempionāta žūrijas locekļiem, Marks Pikonens. "Mēs esam mazliet melanholiski, kā šīs mūzikas ritms."

Citi šobrīd lasa

Vilciens garām nav braucis jau 10 gadus, bet pensionāre Milda joprojām dzīvo Auces dzelzceļa stacijā 2
FOTO: kādas šogad izskatās galvenās svētku egles Rīgā, Viļņā, Tallinā 3
Noskaidroti šī gada veiksmīgākie Latvijas eksporta uzņēmumi
Tēmas: Somija, Dobele
Pievienot komentāru

СМИ: Валдис Пельш прооперирован и находится в реанимации

Похудевшая Алла Пугачева с ярким макияжем вызвала бурные эмоции поклонников