Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Harijs un Megana Mārkla plāno gaidāmā bērna dzimšanu saglabāt noslēpumā. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Harijs un Megana atkal atkāpjas no tradīcijām - oficiāla foto no slimnīcas nebūs

Slavenības
15. aprīlī 06:17 2019. gada 15. aprīlī 06:17
Jauns.lv
Kā liecina jaunākā informācija, princis Harijs un gaidībās esošā Saseksas hercogiene Megana ziņu par mazuļa piedzimšanu neizziņos tūlīt pēc dzemdībām, bet tad, kad paši būs tam gatavi. Tas nozīmē, ka izpaliks arī fotografēšanās pie slimnīcas ar jaundzimušo uz rokām. Saseksas hercogu pāris nolēmis ieviest nedaudz privātuma it visā, kas saistīts ar drīzumā pasaulē gaidāmo pirmdzimto.

Parasti Bakingemas pils pārstāvis ir pirmais, kas izziņo par britu karaliskās ģimenes kārtējā troņmantinieka pasaulē nākšanu. Tā tas bijis, kad pasaulē nāca karalienes Elizabetes II bērni, prinča Čārlza bērni un arī visi trīs prinča Viljama un hercogienes Ketrīnas bērni. Taču Meganas un prinča Harija situācijā šāds paziņojums no galma kalpotāja mutes neizskanēs.

Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press

Saseksas hercogu pāris nolēmis lauzt arī šo seno britu karaļnama tradīciju. Par bērna nākšanu pasaulē jaunie vecāki paziņos paši - kad uzskatīs, ka ir pienācis tam īstais laiks. Līdz tam ziņas par mantinieka piedzimšanu pāris nolēmis saglabāt noslēpumā.

Kensingtonas pils pārstāvis ceturtdien oficiāli apstiprinājis, ka princis Harijs un hercogiene Megana „ar prieku dalīsies ziņā par bērna nākšanu pasaulē pēc tam, kad viņiem būs bijusi iespēja atzīmēt ģimenes pieaugumu privātā gaisotnē.”

Foto: action press/ Vida Press

Tas nozīmē, ka Megana un Harijs, visticamāk, nepozēs ar mazuli uz rokām pie slimnīcas, kā to darīja Kembridžas hercogiene Ketrīna un princis Viljams, kad bija sagaidījuši pasaulē savus bērnus. Pie Svētās Marijas slimnīcas Lindo spārna šos brīžus savulaik iemūžināja fotogrāfi no visas pasaules un TV operatoru komandas.

Tā kā princis Viljams ir nākamais karalis, no viņa sagaida „atskaitīšanos” svarīgos dzīves notikumos. Savukārt princis Harijs ir tikai sestais rindā uz Lielbritānijas troni, līdz ar to strikti likumi uz viņu neattiecas un princim ir lielāka izvēles brīvība rīkoties pēc sava prāta un vēlmēm.

Harija un Meganas bērnam pasaulē jānāk aprīļa beigās vai maija sākumā. Pils preses centrs sniedzis ļoti maz komentāru par topošo vecāku plāniem, kā arī atteicies komentēt izskanējušās baumas par to, ka Saseksas hercogiene varētu izvēlēties mājdzemdības.

Harijs un Megana arī apgalvo, ka paši nezina gaidāmā bērna dzimumu.

Citi šobrīd lasa

7 lietas, kurām nav jāatrodas virtuvē uz darba virsmas 4
Likumsargi Ņujorkā bija pārliecināti, ka parkā atraduši mirušu zīdaini; patiesība atklājās tikai pēc pāris stundām 24
Sinoptiķi teju visā valstī izplata oranžo brīdinājumu par laikapstākļiem tuvāko 3 stundu laikā 14
Pievienot komentāru

"Спасибо, что сейчас вы здесь": умирающая от рака Александра Яковлева отыграла последний спектакль

Браку герцогини Меган и принца Гарри предрекли скорое крушение