Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: populārā krievu TV šova "Brīnumu lauks" vadītājam dāvināto ēdienu sev sagrābj badīgie skatītāji 38

TV
19. februārī 14:22 2019. gada 19. februārī 14:22
Jauns.lv
Ja arī tev radies jautājums, kur pēc populārās krievu TV pārraides "Brīnumu lauks" beigām nonāk visi gardumi, ko viesi sanesuši, tagad uz to rasta atbilde - visus ēdienus sev savāc skatītāji.

Leonīdam Jakubovičam raidījuma viesu dāvātais ēdiens tāpat nav nepieciešams - kad svars sāka pārsniegt jau centneru, viņš pievērsās diētai un nometa 20 kilogramus. (Foto: Vitaly Nevar/TASS)

Un tam tagad ir arī pierādījums - telekanāls "Pervij kanal" publiskojis video, kurā redzams, kā pēc pārraides beigām skatītāji pulcējas pie lielā rata un grābj sanesto ēdienu, liekot to pat līdzpaņemtajos maisiņos.

Arī pārraides vadītājs Leonīds Jakubovičs pastāstījis - mielasts tiek ne viņam, bet skatītājiem. "Esmu gatavs atbildēt uz šo vienu jautājumu, kas valsti nodarbina jau daudzus gadus. "Kur paliek rijamais?" Ziņoju. Tiklīdz beidzas filmēšana, man ir tikai viens uzdevums - paspēt pazust no studijas. Jo tad visi metas pie tā rata un noēd visu, kas sanests," atklāj Jakubovičs.

"Un to vajag redzēt. Pīrādziņi tiek stūķēti kabatās, azotēs. Notiek kas neticams. Administrācijas darbinieki tik kliedz: "Uzmanīgi, nesaminiet bērnus!" Tā vien liekas, ka visi tur tikai rīt sanākuši. Viss tiek noslaucīts pa tīro," tā Leonīds, kuram raidījuma viesi cenšas izpatikt, kā nu kurais spēj. Sanes ēdienus, dzērienus, konservus un marinējumus. Tagad redzams - Jakubovičam no tā netiek nekas, visi apēd vai paņem uz mājām studijā sanākušie skatītāji.

Citi šobrīd lasa

Masu kaps Polijā atklāj akmens laikmeta traģēdiju 44
Kas notiek ar latviešu valodu? Saruna ar dzejnieci un latviešu valodas skolotāju Ivetu Ratinīku 9
Valkas kriminālpolicija meklē attēlā redzamo vīrieti 25
Tēmas: Krievija
Skatīt visus komentārus

Студентка погибла на свидании с парнем, когда пыталась сделать красивое фото 1

"Маленькая грудь и толстые ноги": Ольга Бузова ответила ненавистникам провокационным фото 4