Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Džūlija Robertsa prot zaudēt. Lūk, tā viņa atzīmē vakaru, kad nesaņēma „Zelta globusa” balvu 4

Slavenības
9. janvārī 15:35 2019. gada 9. janvārī 15:35
Jauns.lv
Holivudas aktrise Džūlija Robertsa no „Zelta globusu” ceremonijas šogad nepārradās mājās ar balvu, lai gan bija tai nominēta. Taču tas nesabojāja aktrisei noskaņojumu un vakaru viņa pavadīja lieliski.

Holivudas dīva Džūlija Robertsa bija nominēta „Zelta globusa” balvai kategorijā „Labākā aktrise TV drāmā” par darbu filmā „Homecoming”, taču godalgu saņēma Sandra O par tēlojumu seriālā „Killing Eve”.

Pēc „Zelta globusu” ceremonijas aktrise Džūlija Robertsa savā „Instagram” profilā publiskojusi mīlīgu privātu fotogrāfiju, atklājot, kā pavadījusi turpmāko vakaru. Fotogrāfijā Robertsa redzama kopā ar vīru Deniju Moderu, sēžam automašīnas aizmugurējā sēdeklī un bučojamies. Šādi pārītis devies mājup pēc burgeru restorāna apmeklējuma.

„Jautrs vakars ar manu puisi,” komentē 51 gadus vecā aktrise. „Apsveicu visus! Lai visiem labs (burgeru) vakars.”

Robertsa karjeras laikā neskaitāmas reizes saņēmusi „Zelta globusa” balvu par savu aktiermeistarību – sākot ar romantisko komēdiju „Jaukā sieviete” („Pretty Woman”) un beidzot ar biogrāfisko drāmu „Erina Brokoviča” („Erin Brockovich”).

Viņa arī vairākkārt piedzīvojusi zaudējumus. Robertsa bija nominēta „Zelta globusam” arī par tēlojumu filmās „Notinghila” („Notting Hill”) un „Mana labākā drauga kāzas” („My Best Friend’s Wedding”), taču godalgu nesaņēma. Viņa prot pieņemt zaudējumu ar pozitīvu attieksmi, nesabojājot vakaru ne sev, ne citiem.

Citi šobrīd lasa

Bēdīgi slavenās uzņēmējas Sarmas Melngailis dzīvē jaunas nepatikšanas 62
Austrumu slimnīcā vīrieti atbrīvo no lenteņu perēkļiem; ārsti atzīst - cīņa bijusi sarežģītāka nekā ar vēzi 44
Agnese Vārpiņa atklāj, ko darīs pēc aiziešanas no darba TV 1
Skatīt visus komentārus

Алла Пугачева появилась в церкви в странном головном уборе

Знаменитую американскую сироту нашли мертвой в псковском лесу