Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Omulīgā Netta Barzilai no Izraēlas ir viena no galvenajām favorītēm uz uzvaru Eirovīzijā. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Vai tiešām šī dāmīte uzvarēs Eirovīzijā? Bukmeikeri prognozē triumfu Izraēlai, bet Latvija iekļūs finālā 78

TV
14. martā 14:23 2018. gada 14. martā 14:23
Kasjauns.lv
Līdz starptautiskajam dziesmu konkursam “Eirovīzija”, kas šogad notiks Portugālē, palikušas 55 dienas, un nu jau zināmi visi dalībnieki. Interneta vietne eurovisionworld.com apkopojusi pirmās bukmeikeru prognozes.

Bukmeikeru prognozes par šī gada Eirovīzijas rezultātiem. (Foto: Ekrānuzņēmums no eurovisionworld.com )

Bukmeikeri uzvaru atvēlējuši ļoti apaļīgai DJ no Izraēlas Nettai Barzilai un viņas dziesmai “Toy”. Šī dziesma jau ieguvusi plašu ievērību starptautiskajos medijos un to novērtējuši Eirovīzijas apskatnieki. Prese jau nodēvējusi Netu par vienu no visspilgtākajām Eirovīzijas dalībniecēm un potenciālajām uzvarētājām, jo viņas dziesma, kurā netrūkst pat vistu klukstu un tās tekstā ir iekļauts #MeToo un pamanāms vēstījums par vīriešiem, kuri baidās no stiprām, gudrām sievietēm, paraušot kājās visus Eirovīzijas skatītājus.


Otro vietu bukmeikeri prognozē igauņu operdziedātājai Elīnai Nečajevai un viņas izpildītajai dziesmai itāļu valodā “La Forza”. Savukārt trešajā vietā iecelts Mikolas Josef no Čehijas ar dziesmu “Lie To Me”.


Latvijas pārstāves – ASV dzīvojošās, Brazīlijā dzimušās latvietes ar portugāļu asinīm Lauras Rizzotto – izredzes bukmeikeri gan nevērtē diezgan augstu. Priecīgā ziņa ir tā, ka pēc bukmeikeru prognozēm Laura savā otrajā pusfinālā no 18 izpildītājiem ierindosies 8. vietā, kas nozīmē, ka viņa iekļūs finālā. Bet finālā Latvija būšot 25. vietā no 26 valstīm.

Citi šobrīd lasa

Profesija, kurā cilvēku nāve nav retums: atklāta intervija ar Liepājas NMPD brigādes ārstu Alekseju 9
Ātrā mode: lētais darbaspēks ražo vairāk, nekā cilvēki pērk un novalkā 9
Nosaukti ēdieni, kuri rada vislielāko atkarību 5
Tēmas: Eirovīzija
Skatīt visus komentārus

"Ищу желание жить…": фанаты подозревают, что победительница «Битвы экстрасенсов» потеряла дочь

Кричавшая "Ура!" на поминках вдова Караченцова не носит траур и собирается с подругами на отдых в Турцию 2