Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Tallink" prāmis Stokholmā. (Foto: scanpix)

"Tallink" prāmis pārtrauc kursēt maršrutā Rīga-Stokholma

Bizness un ekonomika
2020. gada 1. decembrī 15:37 2020. gada 1. decembrī 15:37
  Jauns.lv
"Tallink Grupp" otrdien paziņojusi par lēmumu pārtraukt kuģa "Victoria I" darbību maršrutā Tallina-Stokholma-Rīga-Stokholma-Tallina un maršrutā Tallina-Helsinki no 2021. gada 1. janvāra. 

Kā portālam Jauns.lv atgādināja "Tallink" pārstāvji, rudens kuģis "Victoria I" kursēja divos pagaidu maršrutos, nodrošinot papildu kravas pārvadājumu kapacitāti starp Igauniju un Zviedriju un pagaidu vienīgo jūras transporta maršrutu starp Stokholmu un Rīgu. Kopš oktobra kuģis izpildīja arī kruīzus nedēļas nogalēs maršrutā Helsinki-Tallina, kas galvenokārt bija paredzēti klientiem no Somijas, ļaujoties nelielai atpūtai uz kuģa, nenokāpjot no tā galamērķī - Tallinā.

Uzņēmuma lēmums saistīts ar pašreizējās pandēmijas situācijas pasliktināšanos un jauniem un stingrākiem ceļošanas ierobežojumiem Igaunijā, Somijā, Zviedrijā un Latvijā, kuru dēļ pasažieru skaits strauji samazinājās - kuģa "Victoria I" darbība ir kļuvusi finansiāli neiespējama, skaidro uzņēmumā. 

"Mums patiesi žēl apturēt kuģa kursēšanu tik nozīmīgajos jūras ceļojumu maršrutos starp mūsu kaimiņvalstīm, taču, pasliktinoties koronavīrusa pandēmijas situācijai un samazinoties pasažieru skaitam, kā arī paredzot, ka ceļojumu ierobežojumi vēl kādu laiku turpināsies, turpināt darbību šajos maršrutos bez ievērojamiem zaudējumiem nav iespējams," sacīja "Tallink Grupp" valdes priekšsēdētājs Pāvo Negene.

Ar visiem pasažieriem, kurus ietekmē pieņemtais lēmums, uzņēmums sazināsies personiski tuvākajā laikā, sola "Tallink" pārstāvji. 

Uzņēmums sola informēt par turpmākajiem lēmumiem un darbībām, tostarp iespējamo kuģu satiksmes atjaunošanu starp Tallinu un Stokholmu, kā arī Rīgu un Stokholmu. 
 

Citi šobrīd lasa

Navaļnija saindēšana: atrasts Sibīrijā bezvēsts pazudušais Kremļa kritiķa ārsts 5
Dana ar kasti: "Tu nekļūsti bagātāka no tā, ka tev skapī stāv 300 eiro vērta, nekad neuzvilkta kleita"
Trakumi Rīgas terasēs un Patrishas iebildumi pret vakcinācijas bildēm. Sapinušies tīklos 7. sērija.
Pievienot komentāru

"Жаль, что вам и другим "кокосовым" экспертам не побывать на королевских праздниках": Киркоров защитил Бузову от Гордон

Дубай и Мальдивы: яркие фото Кудрявцевой, Бородиной, Топурии и других с отдыха