Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

"Pepco Latvia" apgrozījums pirmajā finanšu gadā bija 2,927 miljoni eiro 2

Bizness un ekonomika
15. jūnijā 15:50 2019. gada 15. jūnijā 15:50
Jauns.lv / LETA
Polijas apģērbu un mājsaimniecības preču zīmola "Pepco" mazumtirgotājs Latvijā "Pepco Latvia" pirmajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 7.aprīļa līdz 2018.gada 30.septembrim, strādāja ar 2,927 miljonu eiro apgrozījumu un 249 593 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

Tostarp "Pepco Latvia" ieņēmumi no mazumtirdzniecības nespecializētajos veikalos veidoja 2,91 miljonu eiro, bet ieņēmumi no pārdošanas radniecīgajās sabiedrībās bija 17 243 eiro.

Vadības ziņojumā norādīts, ka "Pepco Latvia" pirmajā finanšu gadā atvēra sešus veikalus četrās Latvijas pilsētās, tostarp pēdējie divi veikali atvērti pērn septembra beigās. Savukārt turpmāk "Pepco Latvia" plāno atvērt 10 jaunus veikalus Latvijā.

Kompānija "Pepco Latvia" reģistrēta 2017.gada aprīlī, un tās pamatkapitāls ir 20 000 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Šveicē reģistrētais uzņēmums "Pepkor Europe GmbH".

"Pepco" zīmola veikalos iespējams iegādāties bērnu, sieviešu un vīriešu apģērbus, apakšveļu, aksesuārus, rotaļlietas, interjera priekšmetus, tekstilizstrādājumus mājai un citas preces. "Pepco" zīmols darbību sāka 2004.gadā Polijā. "Pepco" zīmols pieder Dienvidāfrikas Republikā bāzētam investīciju uzņēmumam "Pepkor", kura akcijas kotē Frankfurtes biržā.

Citi šobrīd lasa

"Jums ir ļoti forša valsts" - stāsts par 29 gadus veco japāni Masaki, kurš atbrauca kā students un plāno te palikt
"Viņš bija liels cilvēks, liela personība" - LNSO direktore Indra Lūkina dalās atmiņās par draugu Andreju Žagaru
FOTO: Mārtiņam Rītiņam - 70! 1
Skatīt visus komentārus

Викторию Бекхэм развеселил вопрос о сексе с мужем спустя 20 лет брака 1

Алла Пугачева указала, на кого похож двухлетний сын Ксении Собчак