Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tērbatas ielā atklāj jaunu juvelierveikalu

Tērbatas ielā atklāj jaunu juvelierveikalu

Bizness un ekonomika
2016. gada 20. maijā 08:00 2016. gada 20. maijā 08:00
 
Juvelierfabrika “GEMMI” 19.maijā ver durvis jaunajam salonveikalam Rīgā, Tērbatas ielā 22/24 (pretī 40.vidusskolai).

Salonā piedāvāta juvelierizstrādājumu līnija ar krāsainiem dārgakmeņiem (smaragdi, safīri, rubīni, aleksandrīts un citi) no mūsu ilggadējā partnera – Krievijas kompānijas “Aleksandrīts”, labākie mūsdienu juveliermākslas paraugi, augstas kvalitātes rotaslietas ar briljantiem no kompānijas “BIRSONS”, un protams, iepriecināsim mūsu pastāvīgos klientus ar mūsu fabrikas GEMMI ražojuma ekskluzīvajiem juvelierizstrādājumiem.  

Ienāciet, lai iepazītos ar juveliermākslas jaunumiem un apmeklētu fabrikas GEMMI mākslinieka ekskluzīvo juveliermākslas darbu izstādi.

Fabrika GEMMI uzsāka savu darbību 1991.gada 12.aprīlī. Vairāk nekā 20 gadu garumā, juveliermākslas meistari ir rūpīgi pētījuši un izzinājuši Latvijas sabiedrības gaumi. Mūsu klientiem tika izgatavoti vairāki desmiti kilogramu gredzenu, kaklarotu, auskaru un aproču, un daudzas no tām kļuvušas par ģimenes dārglietām, kuras nav kauns nodot nākamajām paaudzēm. Ikkatrs mūsu juvelierizstrādājums ir unikāls, kas ir izgatavots pašrocīgi, izmantojot gadsimtiem ilgi pārbaudītas tehnoloģijas.

Juvelierizstrādājumu ražošanas nozarē valda skarba konkurence un ik minūti simtiem tūkstošu juvelieru visā pasaulē rada tūkstošiem dažādu rotu. Amatnieki-vientuļnieki, sīkas darbnīcas, respektabli saloni un fabrikas ražo tonnām juvelierizstrādājumu, kas ir visdažādākā līmeņa - gan pēc cenas, gan kvalitātes. 90% no šiem izstrādājumiem ir tā saucamās masu patēriņa preces, kuru cenas nosaka, galvenokārt, materiāla izmaksas, bet darbs praktiski neko nemaksā. Ar šādiem izstrādājumiem slaveni ķīniešu, indiešu, turku un poļu ražotāji. Nē, protams, arī viņu ražotajā produkcijā sastopami unikāli izstrādājumi, bet tā drīzāk ir kā atkāpe no noteikumiem. Vieglas ķēdes, uzpūsti gredzeni un veidņu auskari, kaudzēm aizpilda vietējo juvelierizstrādājumu veikalus un bodes. Uz to fona mūsu ražojuma juvelierizstrādājumi ļoti atšķiras. Mēs, kā senos laikos, izmantojam mūsu meistaru roku darbu. Izstrādājumi iziet pilnu izgatavošanas ciklu no sākuma līdz beigām pie viena meistara, kas atbild ar savu reputāciju par mūsu izstrādājumu kvalitāti. Neviens izstrādājums līdz galam nedrīkst līdzināties citam, nekādas masveida ražošanas! Viss tiek darīts individuāli, pēc mūsu klientu pasūtījuma. Sākoties pavasara – vasaras sezonai, laulību noslēgšanas laikam, mēs esam sagatavojuši mūsu klientiem ekskluzīvu laulības gredzenu līniju jebkurai gaumei un prasībām. Tikai līdz 1.septembrim varat pasūtīt jebkurus gredzenus Jūsu svinībām mūsu salonveikalā “ GEMMI ”, Tērbatas ielā 22/24, un papildus iegūt iespēju izvēlēties mūsu veikalā jebkurus sudraba izstrādājumus par summu, kas ekvivalenta 40% no Jūsu pirkuma summas. Ja Jūs jau sen esat salaulāti, tad Jūsu uzmanībai tiek piedāvāti citi mūsu ražošanas izstrādājumi. Bet, ja arī tie nav Jūs ieinteresējuši, tad mēs esam gatavi īstenot dzīvē jebkuru Jūsu fantāziju – nāciet ar jebkādām idejām, izstrādājumu skicēm un vienkārši zīmējumiem, kurus Jūs gribētu pasūtīt un mēs īstenosim dzīvē jebkuru ideju.

Kā arī, mēs piedāvājam ekskluzīvu suvenīru, piemiņas medaļu, piekariņu un nozīmīšu, kā arī figūriņu izgatavošanu ar portreta līdzību no dārgmetāliem un citiem metāliem. Ar mūsu meistaru darbu paraugiem Jūs varat iepazīties mājaslapā www.gemmi.lv . Papildus mājaslapā izvietotajiem variantiem, mēs varam izgatavot suvenīrus pēc Jūsu skices – tas var būt jebkas – ēka, cilvēka portrets, automašīna, jebkāds attēls. Jūsu vēlmes – mūsu materiāls un meistarība!

 

Laipni lūdzam mūsu jaunajā salonveikalā “ GEMMI ” Tērbatas ielā 22/24, +371 22 572 000 un veikalā, kas atrodas fabrikā “

GEMMI

”, Lāčplēša ielā 121. E-pasts:

info@gemmi.lv

Reklāmraksts tapis sadarbībār ar

GEMMI /Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Neredzēti skati, kā gatavojas Baidena inaugurācijai: ar 200 000 karogu aizstās pūli
Nītaurē pazudušā Mārtiņa ģimene lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai atrastu, visticamāk, vīrieša mirstīgās atliekas
VIDEO: atkal atmodies Eiropas aktīvākais vulkāns Etna
Pievienot komentāru

«Пугачёва сказала, что это будет позор»: адвокат о суде Орбакайте за сына

Беременная Эмили Ратажковски снялась в «голом» бикини