Pasaulē
2023. gada 8. maijs, 09:53

VIDEO: Teksasā auto ietriecoties pieturā pie migrantu centra, astoņi bojāgājušie

Jauns.lv/LETA

ASV Teksasas štatā svētdien vīrietis ar automašīnu iebraucis cilvēkos, kas gaidīja autobusa pieturā pie migrantu palīdzības centra, nogalinot vismaz astoņus cilvēkus un desmit ievainojot, paziņojusi policija.

Pieturā gaidīja aptuveni 25 cilvēki.

Policija pagaidām izmeklē notikušo kā negadījumu, bet kāds aculiecinieks ziņu aģentūrai AFP sacīja, ka šoferis izkliedzis apvainojumus cilvēkiem autobusa pieturā, pirms viņos ietriecies.

Pelēka sporta automašīna pārbrauca pie sarkanās gaismas un ietriecās cilvēkos ap plkst.8.30 (plkst.15.30 pēc Latvijas laika) Braunsvilā, kas atrodas pie ASV robežas ar Meksiku, paziņoja policija.

Aculiecinieks Luiss Errera, kuram šajā incidentā savainota roka, AFP sacīja, ka šoferis žestikulējis, izkliedzis apvainojumus un pilnā ātrumā braucis virsū cilvēkiem.

Šoferi aizturēja aculiecinieki, līdz ieradās policija. Viņš ir hospitalizēts.

Pagaidām viņam izvirzīta apsūdzība pārgalvīgā braukšanā, bet, ļoti iespējams, vēlāk tiks izvirzītas vēl citas apsūdzības, atklāja vietējās policijas preses pārstāvis.

Migrantu palīdzības centra vadītājs sacīja, ka pieturā gaidīja venecuēlieši, kas tikko kā bija centrā paēduši brokastis.