Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Šokējošs video: Krievijā letāli beigusies kristīšanās ledus aukstā ūdenī 17

Pasaulē
23. janvārī 11:19 2022. gada 23. janvārī 11:19
  Jauns.lv
Katru gadu 19. janvārī pareizticīgie atzīmē Kunga Kristīšanas svētkus. Šajā dienā pareizticīgie tradicionāli mērcējas ūdenī. Kādai 40 gadus vecais Krievijas iedzīvotājai šī tradicionālā pelde beigusies letāli.

Zemūdens straume vienā acumirklī parāva viņu zem ledus. Celtniecības kompānijas juriste noslīka savu bērnu un vīra acu priekšā. Traģiskais negadījums noticis Krievijā, Gatčinas rajonā.

Sievietes līķis pagaidām vēl nav atrasts. Nelaimes gadījums notika 19. janvārī, vēsta portāls "iz.ru". Aculiecinieku filmētā video kadros redzams, ka sieviete ielec upes ledū izurbtā caurumā un pazūd zem ūdens.

Uzreiz pēc tam ūdenī ielec sievietes radinieki, bet viņas meklējumi beidzās bez rezultātiem. Krastā tikmēr atradās arī sievietes bērni, kuri vēroja notiekošo.

"Cik zināms, sieviete gāja peldēties vietā, kur nav glābēju, nav pareizs apgaismojums – upē vienkārši bija izurbts caurums. Tiek izskatīti divi varianti – vai nu tā bija noslīkšana asinsvadu spazmu dēļ vai arī viņu aiznesa straume," stāsta glābēju pārstāvis.

Zem ūdens meklēt sievieti devās arī nirēji, taču nesekmīgi. 

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Doneckas iedzīvotājus mudina evakuēties 23
Baidoties no valsts apvērsuma, Maskavā plāno apmācīt informatīvā kara "specnazu"
"Es zinu, ka nekad neizārstēšos no šī visa..." - krievu okupants, valdot asaras, sievai stāsta par Ukrainā redzētajām šausmām
Tēmas: Krievija, 112
Skatīt visus komentārus