Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jāizlasa tiem, kuri vannā ņem līdzi telefonu: Krievijā jauna meitene šādi zaudē dzīvību
Par bīstamo trendu, Krievijas incidenta dēļ, raksta arī ārvalstu mediji. (Foto: Shutterstock)

Jāizlasa tiem, kuri vannā ņem līdzi telefonu: Krievijā jauna meitene šādi zaudē dzīvību 9

Pasaulē
2019. gada 19. septembrī 05:11 2019. gada 19. septembrī 05:11
  Jauns.lv
Patiesi traģiski tik ikdienišķa lieta, kā viedtelefona lietošana izvērtusies kādai 26 gadus vecai Kirovas apgabala (Krievija) iedzīvotājai. Meitene telefonu, kurš pieslēgts pie lādētāja, paņēmusi vannā un tad nejauši iemetusi ūdenī, saņemot nāvējošu triecienu ar elektrību.

Pagājušajā svētdienā 14. septembrī Jevgēņija devās vannā, līdzi ņemot savu viedtelefonu. Letāla izrādījās meitenes izvēle pieslēgt ierīci pie lādētāja kontaktligzdā, kura ļautu to vienlaikus izmantot, esot ūdenī, ziņo krievu medijs Life.ru.

Spriežot pēc pieejamās informācijas, kādā brīdī meitenei pie elektrības pieslēgtais telefons izsprucis no rokām un iekritis ūdenī, kā rezultātā meitene guvusi nāvējošu triecienu.

Meitu vannā atrod viņas vecāki

Krievu medijs vēsta, ka meiteni vannā un bez dzīvības pazīmēm atraduši viņas vecāki, kuri kādā brīdī ieradušies ciemos. Ģimenes dzīve šobrīd ir sadalījusies divos posmos – pirms un pēc mirkļa, kad, paverot vannasistabas durvis, skatam pavērusies traģiskā aina.

Pēc meitenes ievietotā satura sociālajos tīklos redzams, ka Jevgēņijai patikuši bērni un dzīvnieki, ar kuriem viņa bieži fotografējusies.

Starp bildēm atrodami arī vairāki selfiji, kurus, domājams, meitene uzņēmusi ar to pašu ierīci, kuras neapdomīga lietošana viņu nonāvējusi. Saistībā ar notikušo šobrīd uzsākts kriminālprocess.

Citi šobrīd lasa

Lietuvā atrastas neredzētas formas baravikas. Brīnās arī mikologs 1
Turpmāk pašizolācija būs jāievēro arī pēc atgriešanās no Lietuvas 3
Uzmini nu! Kura no viņām ir 41 gadu vecā māte, bet kura - meita? 5
Skatīt visus komentārus

Анна Седокова и Янис Тимма поженились

Высокие отношения: муж принцессы Беатрис продолжает работать с экс-возлюбленной