Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilustratīvs foto. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Divas dienas vētrā un bez atbilstoša ekipējuma: ceļotājs izdzīvojis pēc apmaldīšanās Pireneju kalnos 16

Pasaulē
14. augustā 15:40 2019. gada 14. augustā 15:40
Jauns.lv
Kādam vīrietim no Spānijas kāpiens vienā no Pireneju kalnu grēdas virstonēm Francijā teju beidzies letāli. Pēc apmalīšanās un vētras pārciešanas kalnos 54 gadus vecam vīrietim tomēr izdevies izglābties, ziņo "The Local".

Vīrietis kopā ar ģimenes locekļiem bija devies pārgājienā, lai sasniegtu 3 200 metru augsto Pic Long virsotni Francijā. Pēc pirmajām 13 stundām Manuela ģimene nolēma ceļu tomēr neturpināt, tāpēc vīrietis tālāk devās viens.

Manuels savu mugursomu ar aprīkojumu un mobilo telefonu atstāja pie ģimenes, jo plānoja drīzumā atgriezties. Pēc virsotnes sasniegšanas viņš devās atpakaļ, tomēr kļūdaini nogriezās uz nepareizo pusi un apmaldījās. 

Vīrieša ģimenei izdevās nokļūt tuvējā pilsētā un par notikušo pavēstīt glābējiem, kuri vīrieti meklēja divas dienas. Manuels kalnā atradās bez atbilstoša ekipējuma un apģērba, turklāt  nakts laikā kalnos sākusies vētra.

Glābēji vīrieša ģimeni brīdinājuši, aicinot sagatavoties ļaunākajam, tomēr pēc divām dienām Manuels pats pārradies vietējā pilsētiņā - pārguris, izbadējies, taču sveiks un vesels.

"Pēc tik ilgiem meklējumiem atrast cilvēku, kas izdzīvojis tik briesmīgos apstākļos, patiešām ir izņēmums," norādījis glābšanas komandas pārstāvis, atklājot, ka visi ir ļoti priecīgi par šādu iznākumu.

Citi šobrīd lasa

Skandalozajā izsolē par 600 000 eiro nopirktās Hitlera mantas libāniešu miljonārs uzdāvina Izraēlai 1
Divu dēlu māmiņai Laurai Grēviņai "Instagram" ir pilna laika darbs
"Tas nav tautas viedoklis" - Andris Kivičs par interneta komentāriem 3
Tēmas: Francija, Spānija
Skatīt visus komentārus

«Никогда не сдавайся»: Дженнифер Лопез расплакалась на беговой дорожке

Многодетный отец Рики Мартин показал подосшую дочь Люсию после купания