Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
ASV prezidents Donalds Tramps. (Foto: AFP/Scanpix)

Nedēļas nogalē ASV tiks rīkotas iespaidīgas nelegālo imigrantu izsūtīšanas operācijas 51

Ārzemēs
12. jūlijā 21:43 2019. gada 12. jūlijā 21:43
Jauns.lv / LETA
ASV prezidents Donalds Tramps piektdien apstiprināja, ka Imigrācijas un muitas policija (ICE) šajā nedēļas nogalē visā valstī veiks operācijas, lai deportēšanai aizturētu nelegālos imigrantus.

"Viņi ieradās nelegāli," Baltajā namā žurnālistiem sacīja prezidents. "Viņi paņems cilvēkus sev līdzi, un viņi nosūtīs tos atpakaļ uz viņu valstīm."

"Vai arī viņi paņems sev līdzi noziedzniekus, ieliks viņus cietumā, vai arī ieliks viņus cietumā valstīs, no kurām viņi ir ieradušies."

Kaut arī galvenā uzmanība tiks pievērsta noziedzniekiem, operācija būs vērsta arī pret "cilvēkiem, kas ieradās mūsu valstī, neievērojot procesu, vienkārši pārgāja pāri robežai. Viņiem ir jādodas prom," sacīja Tramps.

ICE operācijas notiks desmit lielajās pilsētās un būs vērstas pret cilvēkiem, par kuru izsūtīšanu no valsts jau ir tiesas spriedumi, vēsta mediji.

Operācijas varētu tikt vērstas arī pret ģimenēm, kas ASV ir vairākus gadus, kurām ASV ir mājas un uzņēmumi, ASV dzimuši bērni, norāda mediji.

ASV dzīvo 10,5 miljoni nelegālo imigrantu, liecina Pjū pētniecības centra aplēses. Divas trešdaļas ASV dzīvo vairāk nekā desmit gadus.

ICE ir rīkojumi par izsūtīšanu no valsts attiecībā uz miljonu migrantu, trešdien sacīja ASV Pilsonības un migrācijas dienesta direktora vietas izpildītājs Kens Kučinelli, atzīstot, ka ICE ne tuvu nav tik daudz darbinieku un telpu, lai tik daudzus migrantus aizturētu un deportētu.

Citi šobrīd lasa

Meganu Mārklu slavē, ka viņa neslēpj pēcdzemdību figūru
Kā labi izskatīties fotogrāfijās? Ielu modes tendences
10 gadus vecs zēns Igaunijā izdarījis pašnāvību - mēnešiem ilgi viņš cieta no vardarbības, bet neviens nevarēja palīdzēt
Skatīt visus komentārus

Стала известна причина ссор между герцогиней Меган и принцем Гарри

Агата Муцениеце "застукала" мужа в бассейне с Катериной Шпицей 1