Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: kāpjot lidmašīnā, pasažieriem Krievijā zem kājām sabrūk kāpnes 16

Pasaulē
12. februārī 11:05 2019. gada 12. februārī 11:05
Jauns.lv
Smagas traumas pēc kāpņu sabrukšanas kādā Sibīrijas lidostā Krievijā piedzīvojuši vairāki "Ural Airlanes" pasažieri. Seši cilvēki krituši no vairāk kā trīs metru augstuma, smagi atsitoties pret asfaltu, ziņo ārvalstu mediji.

Lidmašīna no Barnaulas starptautiskās lidostas gatavojās reisam uz Maskavu. Negadījumu fiksējusi lidostā esošajā novērošanas kamera. Pagaidām nav zināms, kāpēc kāpnes sabrukušas.

Trīs no sešiem cietušajiem aizvesti uz slimnīcu, ziņo lidostas pārstāvji. Viens cilvēks lauzis kāju, savukārt vēl kāds kritienā traumējis muguru. Kāda jauna sieviete pēc kritiena sveikā cauri tikusi tikai ar izbīli.

"Viņi visi krita reizē, tas izskatījās kā videospēlē," stāsta aculiecinieks. "Es tieši grasījos kāpt uz trepēm, kad tās sabruka." Ārā tai brīdī bijis aptuveni 15 grādu liels sals. Lidojums notikušā sakarā aizkavējies par vairākām stundām.

Aviokompānija "Ural Airlanes" uzsver, ka nekādas kompensācijas pasažieriem neizmaksās, jo atbildību par lidostas inventāru uzņemas Barnaulas lidosta. Lidostas pārstāvis pēc notikušā skaidrojis, ka kāpnēm bijis kāds "slēptais defekts", kuru pamanīt nav bijis iespējams.

Citi šobrīd lasa

Nodzērās un nomira psihiatriskajā slimnīcā: Leonīda Brežņeva meitas Gaļinas spožums un posts
Lelde Dreimane - aktrise ar plānoto bohēmu 2
Rūdolfs Brēmanis pēc šķiršanās no Agneses Zeltiņas iziet sabiedrībā ar jaunu dāmu
Tēmas: Krievija
Skatīt visus komentārus

"Ей было всего 7 лет!": Девочка в Лимбажи умерла от удара качелями; мать винит самоуправление

"Дамы с дюн" Пугачева и Вайкуле в кокошнике дали совет "девушкам почтенного возраста"