Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
98 komentāri
Sakārtot:
Ir
2017. gada 7. martā 06:57
Prieks, ka Edīte nosauc lietas īstajos vārdos. Tas tiešām ir absurds, ka Alfor finansē spilgtus kultūras notikumus, ne tikai Purvīša balvu vien.
jusis
2017. gada 7. martā 07:15
un kur tad tranzīta valsts kura pārtiek no Eiropas naudas tos līdzekļus ņems neko jau vērtīgu neražojam varējām ražot un vēl nopelnīt citiem pārdodams nu nevajag mums neko tagad lienējam no Eiropas fondiem ar lieliem procentiem naudu lai pirktu Eiropas preces cukuru un cigaretes kuras ražojām paši un eksportējām iznāk tā es izpostu pats savu dzīvokli un lūdzos kaimiņu lai ielaiž savā šķūnī pārgulēt
Ne jau tikai
2017. gada 7. martā 07:18
Kilograms kultūras galvenais sponsors Rietumu banka, kura vai tad nav lielāko naudas atmazgātāju sarakstā? Literāti tiek sponsorēti no Belokoņa bankas (Iesaistot specvienību «Omega», Ekonomikas policija pirmdienas, 16.maija, pēcpusdienā veikusi kratīšanu Valērijam Belokoņam piederošajā «Baltic International Bank» (BIB), ziņo Latvijas Televīzija, bankai piemērots sods 1,1 miljonu eiro-2016.g.ziņas lsm.lv.) Un ātro kredītu reklāmas, kā tas iet kopā ar kultūru?
kad
2017. gada 7. martā 07:29
kultūras jomā strādājošie kā tādi ubagi 3 gadā šturmē KKF, lai iesniegtu "savus" projektus, nav mazāk amorāli. Vēlāk,caurlūkojot piešķīrumus, ir redzams, ka 90% no tiem valstij ir PIENĀKUMS atbalstīt, nevis likt kultūras ļaudīm kā ubagiem izlūgties žēlastības dāvanas. Valstij šo projektu realizācija ir nepieciešama un tai jābūt pateicīgai, ka ir cilvēki, kuri ar savu talantu ir gatavi atrisināt tās problēmas!
mitjka
2017. gada 7. martā 07:42
kaut kā mazliet dīvaini tomēr- PSRS laikos barojās no PSRS naudas ,veicot konjuktūras darbs,tagad atkal slikti ,vajadzētu kaut kādu konsekvenci ievērot,un kāpēc šads raksts tagad?
LATVIETE
2017. gada 7. martā 07:52
veca ka pastala ...bet cikst.Nu psihiski slimu uzaudzinaja,,ievietoja psihene.Ko,vina doma ,ka tur tapat dzivo.Tur zalo,izmegina visadas zales.Jebkura normala mate iznemtu ,un nedotu tur savu bernu.Nosita varbut,ka pinas,ka nebija ieaudzinatas kartigas dzives vertibas.Kada pati bija.Uzburbusi ka varde.Visi ir vainigi,tapat ka bralim.Bet tomer abi naudu raus.Nu negribi nemt ,nenem.Dzivo kuti,pareiza atradusies.Vel nepielec,ka tada ir dzive,ka roka roku mazga.Ja,kads iekrit dzives pineklos ,ta ir dabiga atlase.Abi ar brali bohemisti ,izlaidiga dzive ,visu aizmirsusi,bet vaino tik citus.Padomijas vara bija vainiga,tagadeja...pasi tie labinie.Pretigi,laiks domat par muza majam,bet vina ardas,muld,cikst,Apstajies,ludz piedosanu par savu izlaidigo dzivi.Zel,ka Vasiljevs riko isstadi,kapec zel,vins ari ir cilveks!Muziga skaudiba ,nenovidiba.Kapec jamaksa par muziku,tapec,ka tads likums musu valsti pienemts.Kas,domaji ,ka esio seviska?Pretiga veca vecene.
Lea
2017. gada 7. martā 07:53
Netikai azartspēļu nauda, kur tad vēl ātro kredītu kantori?!
Kultūrā
2017. gada 7. martā 07:59
pēdējos gados ir ieplūdusi liela nauda. Rīga Kultūras Galvaspilsēta, Prezidentūra, Simtgade. Kas par šiem milzu līdzekļiem ir paliekošs izdarīts. Atvainojiet, tik daudz izplakarēti līdzekļi. Kaut kādi muļķīgi, dāgi pasākumi Autoostā un Centrāltirgū, svētku svētki katru nedēļu bez jēgas un saprašanas. Par korupciju kultūrā izvairās runāt, par draugu loku, bet tas jau nenozīmē, ka problēma nepastāv. Vienmēr jau līdzekļu nepietiks, jo ir ļaudis ar milzu apetīti.
smiekli nak
2017. gada 7. martā 08:03
Mani pārsteidz ,ka šie uzņēmēji "piesavinās" izcila latviešu gleznotāja vārdu un it kā viņa vārdā pasniedz balvas cilvēkiem, kuriem nav nekāda sakara ar glezniecību!
pseido latvietei
2017. gada 7. martā 08:07
Kā tavi pirksti spēja šitos murgus uzklikšķināt ! Vai tu pati savā mūžā vienu zeķi esi noadījusi , vai vienai tautas dziesmai vārdus zini ? Kur tik drausmīga skaudība un naids ? Kā tu vari Paula vārdu nomelnot ???? Vispār pat negribas te vairāk kaut ko rakstīt ,tādam cilvēkam kā tev negribas tādu godu izrādīt lai komentētu un atspēkotu šīs nekrietni uzrakstītās rindas .
latviete
2017. gada 7. martā 08:17
to pseido latvietei Ja,esmu noadijusi sava dzive vismaz 50 paru zeku.ka berniem ,mazberniem,pazinam,draugiem.Bet ta varde nav noadijusi nevienu.Par ko skaust?Kas vina tada,sada,dels miris,pate launa un veca,nekada.Lai doma par muza majam un klust labaka,un prasa piedosanu citiem.Aksti.
Lelde
2017. gada 7. martā 08:25
Visu cienu maksliniecei, Par to ,kada valsti mes dzivojam man nak raudiens .Cilveks vairs nav. Nekas .galvenais ir nauda .Skumji.
Nauda nesmird
2017. gada 7. martā 08:29
Bet kā ar mākslinieces smaku
Svira
2017. gada 7. martā 08:35
Sports taču arī-galvenie sponsori ir ātro kredītu devēji,un tad brīnamies,ka sportā rezultāti vāji.Kā tad bija ar Štromberga reklamētajiem sponsoriem un attiecīgi rezultātu OS.Nauda smird,un kā vēl,cits to saprot vēlāk,cits-nekad...
Vēl jau arī
2017. gada 7. martā 08:35
Alkohola akcīzes nodoklis iet kultūras ministrijai. Latvieši nedrìkst mazāk dzert, jo tad nebūs kultūras.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi