Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
55 komentāri
Sakārtot:
anna
2014. gada 21. septembrī 07:29
Manuprāt, grafitti zīmējumi ir pat ļoti skaisti, tā noteikti ir māksla, bet tie uzraksti ir atbaidoši, bezsakarīgi un pusaudžu uzmanības trūkums.
Klons
2014. gada 21. septembrī 08:06
Nosauktu to visu par "Trasheru stilu". Paskatieties uz tām bildēm, tās visas kā vina ir agresīvu iezīmi, šīs pašas šeit attēlotās: noziedznieki, robots ar norautu roku, tas pats resnais tēls Kiwie ar nindzjas zvaigznīti rokā. Pie tam mākslas izpausmes veids, zīmēšana uz citu īpašuma neatļautās vietās arī iemieso protestu, agresiju. No vienas puses, jā, mākslinieciskās izpausmes veids, no otras, agresija un šajā vidē dzīvo bērni, ko ietekmē šī agresīvā vide. paskatieties kaut vai tagad modernos skeitparkus, visur agresīvie graffiti, tur taču arī ir bērni. Un vai ne tāpēc viņi staigā platās biksēs un kepkās kā no MTV, šī vede ietekmē. Jā, ne visus, bet svārstīgākus prātus tomēr pavelk. Otra lieta, kas reda neizpratni, mākslinieks, kas zīmē Kiwie (resno briesmoni), viņu intervē žurnālos, internetā, bet pašvaldības policija nevar likt viņam notīrīt simtiem sabojāto īpašumu, rokraksts taču iz zināms.
bite
2014. gada 21. septembrī 08:30
Izdaiļo..
betija
2014. gada 21. septembrī 08:32
Zem Tornjakalna tiltinja-skaisti.Iistus shedevrus vasaraa redzeeju Braitonaa...tur vienas ielas garumaa katra maaja stundas apskates veerta.
maira
2014. gada 21. septembrī 08:43
Ipaši"daiļi" ir noķēpātas visas mājas marsrutā Āgenskalns-Imanta.Vai tiešām viņi , šie ķēpātājiir nenotverami.
ddd
2014. gada 21. septembrī 08:45
Grafisti neuzskatu par mākslu, ja tā grauj iespaidu par pilsētvidi. Arhitekti un dizaineri strādāja radīja ēkas, bet atnāk grafiti "mākslinieks" un burtiski apķēza šo visu. Māksla sākas no idejas, no tēla kopskata. Neesemu bijis baisākajās grafiti "MĀKLAS DRBU" vietās, bet tādā Polijā vai Čehijā, kur gandrīz zem katra tilta ir šie ķēpājumi sajūtas ir nepatīkamas. It kā esi nonācis narkomānu perēklī. Sodīt tos ķēmus.
betija to ddd
2014. gada 21. septembrī 08:48
Neesmu bijusi narkomaanu pereklii,bet esi senils savaa domaashanaa...
bandito
2014. gada 21. septembrī 08:48
Nav ne vaina, ja darbs ir izstraadaats... Grafiti pieshkir pilseetai sharmu...
oskars
2014. gada 21. septembrī 08:50
nekadu iebildumu ja skaisti uzzime, bet ja saak ziimet p****** un kaut kadu textus tad gan garaam
jožiks
2014. gada 21. septembrī 09:20
Labāk zīmējumi nekā bezjēdzīgi ķēpu teksti un saukļi!
zuze
2014. gada 21. septembrī 09:23
Man personígi tie grafiti zíméjumi liekas pretígi! Neko, pilnígi neko neizdailo, tikai sabojá pilsétu! Ja vél bútu atseviska, speciála vieta, kur to murgu zímét, tad varbút paskatítos savádák uz to ''mákslu''. Nu bet noképátas ékas pilsétá izskatás pretígi! Kas tá par mákslu? Lai tie ''mákslinieki'' saképá savus dzívoklus, kur dzívo, gan iekspusi, gan árpusi un kaifo par savu ''mákslu''. Kápéc jábojá pilséta? Vai tiesám te ir táda bezspécíba un tos huligánus nav iespéjams nokert?
īgns
2014. gada 21. septembrī 09:26
šis ir 21. gs. manuprāt graffiti padara pilsētu skaistāku, labāk skaists zīmējums ar radošu un dziļu domu,nekā noplukušu māju sienas. laikam lielākā daļa ir aprobežota, ar savu aprobežoto domāšanu nesaprot. Graffiti piešķir pilsētais svaigāku skatu, un arī domāju ka tūristiem labāk patiktu skatīties uz graffiti, nekā uz parastām sienām.
Māja
2014. gada 21. septembrī 09:29
Kā tad,nu ļoti daiļi!! Āgenskalns, Mārupes iela,un citas ielas- šausmas!!! Uz ko skatās policija?! Manai paziņai ir sabojāta mājas fasāde pēc restaurācijas.Uzlika videokameras,pēc otreizējā remonta,pagaidām ir miers.Policija,vispār,nedara neko.Kapēc nevar taisīt reidus un uzlikt bargus sodus?! Tagad,vēl trūka,lai žurnālisti to pasniedz kā lielo mākslu.cik daudz ,dārgu ,metāla žalūziju ir sabojātas veikaliem,frizētavām!
Tam < Īgns
2014. gada 21. septembrī 09:32
Tu galīgi saspiedi smadzenes! Kur ,tu,Rīgā,redzi mākslu? Atver acis! Mums ir tikai sabojātas namu sienas,un kamēr Nils nesāks ko darīt,tā tas arī paliks.
rowdy
2014. gada 21. septembrī 09:35
Reizēm trāpās arī kaut kas oriģināls,sirsnīgi smējos par uzzīmēto Ušakova un Šlesera dialogu ļoti veiksmīgi izmeklētā vietā,kur pats vides objekts bija ar humoru izmantots.Kaut kur netā to var atrast,diemžēl nepiefiksēju,kur.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi