Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Zane Lindermane
23. septembrī 21:38
Katrā SIA valde pati izvēlas cik lielus Pircēju un pasūtītāju parādus turēt savā bilancē un cik lielus soda procentus rēķināt. Neviens netraucē viesnīcām/viesu namiem prasīt samaksu pakalpojuma sniegšanas brīdī vai iekasēt avansa maksājumu kas tūrismā un viesnīcu biznesā ir izplatīts ļoti visā pasaulē. Rīgā nav iespējams neviena viesnīcā vai viesu mājā padzīvot un nemaksāt. Pircēju un pasūtītāju parādus var rakstīt arī uz izmaksām, slēgt ārā no bilances par to maksājot UIN vai cedēt, vai šaubīgiem parādiem veidot uzkrājumus
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Judīte Andersone-Svara
23. septembrī 22:24
Darba likums: 75.2 pants. Īpašie atbildības noteikumi par darba samaksas izmaksu (1) Ja darba devējam kā apakšuzņēmējam ir nodota pilnīga vai daļēja līgumsaistību izpilde par būvdarbu saistībā ar ēku būvniecību vai specializēto būvdarbu veikšanu, bet darba devējs darba līgumā vai darba koplīgumā noteiktajā laikā nav izpildījis pienākumu izmaksāt darbiniekam darba samaksu, darbiniekam ir tiesības prasīt neizmaksātās darba samaksas izmaksu no personas, kura darba devējam ir tieši nodevusi pilnīgu vai daļēju līgumsaistību izpildi. (2) Persona, kura darba devējam ir tieši nodevusi pilnīgu vai daļēju līgumsaistību izpildi par būvdarbu saistībā ar ēku būvniecību vai specializēto būvdarbu veikšanu, iegūst regresa prasības tiesības pret darba devēju tādā apmērā, kādā tā ir izmaksājusi darba devēja darbiniekam darba samaksu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Ivars Ivars
24. septembrī 08:26
Nekā jauna. Sistēmā, kur ir viens apakšuzņēmējs zem otra, rodas daudz starpnieki, kuru peļņas interešu apmierināšanai vienmēr kādam nesamaksās, tikai tā šī sistēma var strādāt.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi