Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Kalniņš Ivars
9. maijā 11:11
Tagad mēs nezināsim cik ir Latvijai nelojālo cittautiešu, un cik lietderīgi ir tērēta dažādiem integracijas birojiem piešķirtā nauda.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Mara Brige
9. maijā 11:21
Šodien Maskavā 9.maija parāde, kas ir krieviem sakrāls notikums. Tas šoreiz ieies vēsturē, kā 1.sakāves parāde. Tur notiks lidmašīnu, tanku, bruņumašīnas, kājinieku parāde. Sevastopolē nenotiks kuģu parāde, jo tika nogremdēti krievu karakuģi Ukrainā. Putina sasniegumi uz šo datumu: Mariupule okupēta, sagrauta, šausmīgi skatīties. Tur notiks 9.maija parāde, iespējams nosoļos 2000 ukraiņu karagūstekņu ukraiņu formastērpā, bet varbūt ne, jo parādi pārraidīs visā pasaulē.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Mara Brige
9. maijā 11:27
Uz 9.maija parādi Naskavā netiks aicināti citu valstu līderi. Tie būšot iekšēji svētki. Kā tautā saka- dzers, ēdīs, dziedās. Baltkrievi atkal Lukašenko vadībā 9.maija svētkos runās par darba mīlestību, kartupeļu ražu un piena augstajiem izslaukumiem. Acīm redzami ka Lukašenko meklē konfrontāciju ar ārvalstīm, jo Krievija sāk zaudēt karā. LAI GAN pa TV tika parādīta jaunā krievu raķete SARNAT, pagaidām tā izgatavota laboratorijā, ne rūpnieciski. Izskatās, ka tas nav Krievijas muļķis bet patiesība. Raķete ir brīnums tāpat, kā kādreiz Katjuša, bet tie laiki bija cīņa par savu valsti pat brīvi, pret iebrucējiem. Šodien situācija ir pabīdījusies uz citu pusi.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
dadzis
9. maijā 20:01
Vai tie, kas šodien, kad Krievija iebrukusi Ukrainā un izpostījusi pilsētas, ciemus, mājas, kā arī noslepkavojusi un izvarojusi nevainīgus cilvēkus un bērnus, apmeklē Latvijas kauna stabu t.s. 'Uzvaras laukumā', ir cilvēki? Nē - tie ir pretīgi rašisti, kam nekas nav svēts! Paskatoties uz viņu ģīmjiem vien jau ir skaidrs, ka šie cilvēki ir necilvēki, kuriem nebūtu jāatrodas Latvijā. Tikai necilvēki ar fašistisku sirdsapziņu varēja šodien atnākt ar ziediem pie okupantu pieminekļa...
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi