Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Haks Piterss
15. oktobrī 18:09
Un kāda daļa Ogres slimnīcai būtu gar ''svešajiem'' ? Viņai būtu jārūpējas par saviem iedzīvotājiem , tāpēc jau tā tur atrodas .... Bet rīdzinieki var griezties pie kviecošās Ilzes ---> MĒS ESAM GATAVI !
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Dzintars Lielais
15. oktobrī 18:22
Tiklīdz Kankariņš saņems piķi no Siropas, tā covids noraustīs kājiņas un pazudīs ! Gaidām !
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Haks Piterss
15. oktobrī 18:27
Ogres slimnīcas vadītājs '' stāstīja, ka pagājušās nedēļas beigās Ogres slimnīcā ievests 31 pacients no Rīgas, savukārt vakar - 28. Lai atslogotu Rīgas slimnīcas Covid-19 slimnieku uzņemšanai, pacienti tiek vesti uz reģionālajām slimnīcām, tai skaitā Ogri. '' ??????? ~~~~~ Visā valstī esot 70 inficēto , tātad no tiem Ogrē 59 . Paliek vēl 11 , kurus , lai atslogotu Rīgas slimnīcas , izvadā pa reģionālajām slimnīcām ..... Vai nu es esmu dumjš , vai nemāku rēķināt , bet ....... gali te neiet kopā ! Kaut kas te stipri vien tiek slēpts ...... Cik slimnieku ir Rīgā , ja tur vairs vietas nav ????
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
^Buržujs sorosīts^
15. oktobrī 18:30
Tiklīdz kremļa sīkais pirdiens pziņo,ka Krievijā neesot kovids,tā uzreiz slimnīcas tiek pārpildītas ar inficētiem,kas mirst bariem no odu kodieniem.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Andronik
16. oktobrī 09:08
Kaut kāda jocīga Rīgas slimnīcām kapacitāte- nupat ziņoja, ka gatavi otrajam vilnim, bet vietu jau nav. Ne visai skaidrs, ko tas bars valdībā lemj un kam tad mēs esam gatavi, ja pat minimālā slodze rada problēmas.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Gunta Aizpure
17. oktobrī 11:35
Labdien! Izlasot doto informāciju, par nespēju uzņemt un apkalpot 28 un 31cilvēku,rodas jautājums: Cik Ogres slimnīcas uzņemšanas nodaļa ir gatava uzņemt un nodrošināt atbilstošu ārstēšanas kvalitāti slimniekiem,šajā laikā, kad Latvijā ar Covid - 19 katru dienu ir daudz saslimušo? Slimnīcas vadītājam, domes deputātam - Dainim Širovam derētu iepazīties, redzēt un saprast, kāda darba noslodze ir P.Stradiņa KUS un SIA RAKUS ''Gaiļezers"'- uzņemšanas nodaļās! Kur viena medmāsa apkalpo diennaktī 40 - 50 pacientus! Ogres slimnīcas uzņemšanas nodaļai jau pavasarī bija problēmas ar šo situāciju,par nespēju uzņemt pacientus no Rīgas! Ko nozīmē - NEVAR? Šeit problēmu nevarētu un nevajadzētu rasties, ja tiktu pieņemts oficiāls lēmums, sadarbībā ar Veselības ministriju, NVD, NMPD, ka visus slimniekus ar hroniskām saslimšanām ( tikai - nepieciešamības gadījumā ) ,vestu uz reģionālajām slimnīcām ; Ogri, Jelgavu, Cēsīm, Dobeli, Jēkabpili, Rēzekni, Daugavpili u.c. Nav pareizi, ka lielākās slimnīcu uzņemšanas nodaļas ir neadekvāti noslogotas ar lielo pacientu skaitu un intensīvo darba plūsmu, apkalpojot un izmeklējot gados vecus cilvēkus ar hroniskām slimībām! Savukārt, reģiona slimnīcas uzņemšanas nodaļas apkalpojošais personāls ir pārguruši un neapmierināti par 28 un 31 slimnieku - diennaktī!!! Aizbildinoties ar faktu, ka nespēj nodrošināt atbilstošu ārstēšanas kvalitāti -slimniekiem!Tas nav normāli un pareizi ,ka vienā slimnīcā apkalpojošais personāls krīt nost no kājām, bet citā slimnīcā - nezin, ko no bezdarbības iesākt! Širova kungam iesaku palikt un strādāt tikai pilsētas domē.Jo, acīmredzot - slimnīcas darba organizācija - KLIBO! Visām ar veselību saistītām instancēm būtu jāizstrādā vadlīnijas,par disciplinētu ,adekvātu ierašanos visās slimnīcu uzņemšanas nodaļās.Nevar būt tā,ka šajā laikā ,pie daudziem nesakārtotiem,sāpīgiem,aktuāliem jautājumiem slimnieki ierodas lielākajās uzņemšanas nodaļās no reģioniem, jebkurā diennakts laikā ar saviem transportlīdzekļiem, nesaskaņojot savu ierašanos ne ar NMPD, ne ar ģimenes ārstu...Medicīnas sistēmā ir ļoti, ļoti daudz nesakārtotu, nerisinātu, sāpīgu jautājumu,kuri ir aktuāli ilgstoši! Tagad viss aktuālais saistās tikai un vienīgi ar COVID - 19 ! Man rodas jautājums: Kas stāvēs un aprūpēs tās 200 slimnieku gultas ,ja valstī sāksies katastrofa, kur saslimušo skaits būs lielos ciparos, bet slimības gaita - NEPROGNOZĒJAMA! Nedod,Dievs!!! Bet - Te ,mēs galā netiekam ar skaitli - 28 !!!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi