Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Andrejs Pornieks
24. septembrī 09:13
Elmārs Barkāns, nu nemēģināsu piešūt sakarus ar kādreiz slaveno mežsargu Barkānu. Neatminos cik gadu iedeva, laikam vairāk par 12. Cilvēk, nu tu mēģināji kaut ko saprast no tik nopietnām lietām tādā viegli ironiskā manierē, maitasputns jau tu beigās būtu ar savu herodisko tekstiņu šeit. Starp citu, tomēr kaut ko būsi pārpratis no tā ko Vissarions "visiem klāsta". Pagaidām viss paldies par uzmanību.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Normunds Novads
24. septembrī 12:50
Vāji cilvēki ar trulu garīgu tukšumu. Zemu vēsturisko un trulu filozofisko izpratni spēj kļūt par aitam šādu ganu spēlēs.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Stulms da Pirds
24. septembrī 16:24
Cilvēki ir brīvi izvēlēties ko ar sevi darīt. Visi režīmi lai iet ... nu paši ziniet kur ! :)
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
jabis
24. septembrī 17:22
Visarions godīgs līderis, tapēc viņa sekotāji godīgi cilvēki. A paskatat - kādi sekotāji Puķinam vai Kariņam - tiem dolars degunā iekniebts, lai zin , kurp skriet, kapeiku drāzēji, vienu jau atkal tiko kā nolaida no kājas. Puķins nelietis - lai viņu ķer slikts liktenis, ja tik bargs pret Visarionu
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Kristine Liepina
2. oktobrī 10:09
Apmelojošs raksts un cauri tekstiem visā garumā paužas dziļa nožēla, ka nabaga Visariona sekotāji pametuši labi apmaksātus darbus un īpašumus. Jums tiešām šķiet, ka cilvēki šodien vergojot sistēmai ir laimīgi, - nepārtrauktā skrējiens pēc labākām, dārgākām, spicākām mantām, kredīti, alkohols, zemas kvalitātes satura tv, prese, rādio, skriet, skriet jaunais iphons, kūrorts, jauns auto līzingā, māja kredītā, skriet, skriet, ātrāk, ātrāk, labāku mašīnu, labāku māju, labāk divas, londonā ... - infarkts - kaps! Vai tās ir tās vērtības, kuru dēļ ziedot dzīvi? Neesmu Visariona sekotājs, bet zinu, ka tur cilvēki svētdienās tērpti baltās drēbēs dodas kalnā sagaidīt saullēktu. Tur pilnībā pašpietiekamā, ekoloğiskā ciematā dzīvo cilvēki, kuri ir absolūti neatkarīgi un pašpietiekami no apkārtējās pasaules, dzīvo saskaņā ar dabu, Dievu un kosmosu un ir absolūti brīvi, cik vien tas vispār uz zemes ir iespējams. Mūs te drīz savskcinēs, sačipos un sakoncentrēs nometnēs aiz 5G elektriskā gana, bet labi, ka mēs neessm sektā, vai ne!?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi