Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Buuu
16. septembrī 06:47
Šis jau ir elks un paraugs daudziem vietējiem antifašistiem!
Rudolfs Kaķis
16. septembrī 06:57
Viņš jau sen cīnās pret Putina režīmu. you tube viņam ir kanāls.
Red Zambala
16. septembrī 07:01
Un ar ko Latvija atšķiras no Lukašenko režīma, kurš arī visiem opozicionāriem piedraud ar cietumu, aizved līdz robežai un tur atstāj?!
Red Zambala
16. septembrī 07:03
Pilnīgi iespējams ka Beness arī pameta Latviju ne jau bez Latvijas Drošības iestāžu svētības, jo kā viņš būdams policijas uzraudzībā nonāca pēkšņi ārzemēs?!
MaigonisXL
16. septembrī 08:09
Beness, atgriezies, mums bez tevis šeit garlaicīgi, jo Alfrēds jau sažuvis un vairs nespēj...
Vērotājs
16. septembrī 08:37
Vai viņa idejas ir sliktas, vai utopiskas, to rādīs vēsture, bet kā cilvēks viņš ir pierādījis, ka viņš dzīvo un cīnās par idejām. Viņš nav nodzēries, nav nonarkojies, viņa dzīvei ir jēga, vai tai ir +, vai – zīme, to mēs nezinām. Viņš nav iekārtots Anglijas privātā augstskolā, viņu negaida smags "darbs" kāda uzņēmuma padomē. Viņš tagad piedalās mītiņos par ekoloģiju, protestējot pret ķīmisko ieroču poligoniem, un neviens viņam kā Tūnbergai, miljonus nemaksā. Daudzi politiķi no laimes apču**tos un uzskatītu par godu, ja būtu izdevība tikties ar Si Cziņpinu, neskatoties uz to ka viņš 7 gadus izsūtījumā ir dzīvojis alā, gulējis uz ķieģeļiem apsedzies ar plānu segu un dabiskās vajadzības kārtoja spainī.
Stulms da Pirds
16. septembrī 09:22
Kaut kas Beņā ir mainījies ... , jeb man tikai tā šķiet? :)
Svētais Naivums
16. septembrī 10:25
> Red ZambalaŠodien 07:03 Sarkanais Zambaļļā, varbūt ar galvu nedaudz domā, smadzenes lietojot? Latvijas drošības dienesti nosūtija mello Ļeņinu karot uz Donbasu, vēlāk izsludināja tā starptautisku meklēšanu un nu tagad palīdzēs viņam cīnīties par krievzemes domes deputātu. Atvaino, bet tavējs ir pilnīgā sarkanā baļļā un turklāt vēl pilnīgs kāposts, ja ko tādu vari izfantazēt.
Stalkers Stalkers
16. septembrī 12:38
Izskatās dzīvotspējīgs. Ulmanis novilka tikai 5 gadus:)).
Andronik
16. septembrī 12:55
Tomēr aizlaidies no Donbasa... toties tagad savā sapņu zemē beidzot!
Svētais Naivums
16. septembrī 12:58
> Kurmis Kurmis Šodien 12:44 Droši vien, puķinistu dienesti izliekās, ka nezin kurā kapsulā šamajais guļ. Bet nekas sāks viņējais vairāk samazgas liet uz puķina stroju un ātri vien tiks izdots Latvijai, lai atkratītos no tā iezemiešu Ļeņina. Krievijai tāds pilnigi pasists brīvības cīnītājs arī nav vajadzīgs.Pavisam cits jautājums vai arī Latvijai viņš ir vajadzīgs, lai sēdētu līdz muža galam cietumā un ēstu par Latvijas nodokļu maksātāju naudu?
Elisa Meijere
16. septembrī 12:59
Piekrītu Red Zambala, Aijo va kāds cits, viens vai vairāki, kas gribētu kautkādi tikt vaļā no valdošajām zagļu bandām būtu sodīts. LV ir 0 demokrātija un vārda brīvība. Te pat nav viens diktators, kas tautai jābaro, bet vesela pašieceltu kundziņu un prezidenteļu varza. Tāka situācija ir vēl sliktāka kā Baltkreivijā, jo ir pilnīga patvaļa, visatļautība gan valsts pārvalde jomā, gan nodokļu jomā, utt. Ušakovs lebbergs, sķele šlesers...... vecie, jaunie nejēgas un zagļi. un zils ārlietu ministrs asv pakaļlaiža, kas tik vien zin kā veidot melnos sarakstus. Visi klusē neviens neatļaujas neko pateikt, jo bail.
Futs Bols
16. septembrī 13:04
EM, tu gan esi drosmīga. Tev nebija bail rakstīt tādu komentāru?
Finks
16. septembrī 13:06
Zoodārzā pērtiķiem laba dzīve, baro ar banāniem, nekas nav jādara. Jumts virs galvas nodrošināts.
Elisa Meijere
16. septembrī 14:54
Jogita Silina, manuprāt Latvijas nīdēji ir tie, kas tālāk par sevi un savu degungalu neredz, negrib redzēt vai nespēj saskatīt, kas šeit šajā valstī patiesībā notiek. Redzēs, kādu dziesmu šie pašapmierinātie dziedās, kad tuvosies pensijas vecums.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi