Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Ilze Veldze
14. septembrī 15:25
Tā ir izveicīgu darboņu ķēde,kura noslēdzas ar parādu piedzinējiem.Jānoreaģē ar pirmo sūtījumu,un ja nebūs kas stājas pienācīgi viņiem pretī,tad piesūksies kā ērce!Vienmēr jādzīvo un jāatceras princips,ka pa velti ir tikai siers lamatās!Miglā tīts ir viņu princips pēc kā izvēlas savus upurus un galvenais-adreses?!
Svētais Naivums
14. septembrī 16:09
> Ilze Veldze Šodien 15:25 Jānoreaģe ir tā, ka no tādām "ķedēm" pilnīgi neko nesūta, nevis jāgaida kaut kādus pirmos sūtījumus.Šadas reklāmas vispār nav jāņem vērā un jālasa. Ja nu kādam patīk piedzīvojumi un asas izjūtas var jau arī sūtit.
Modris Šlakorcins
14. septembrī 16:34
Es bloķēju visus nezināmu telefona nr., tiklīdz dzirdu, ka man sāk ko piedāvāt telefoniski. e-pasta vēstules miskastē... Neatzvanu uz neatbildētiem, nežināmiem nr. . Taču, gada laikā, vienalga pagadās kāds zvanītājs. Ļoti uzbāzīgi ir Tvšop, vai kā tur, ar visu ko, it īpaši Dormeo 😡👿
Ilze Veldze
14. septembrī 17:02
Svētajam Naivumam-Nekad mūžā neko neesmu pasūtījusi neko ne internetā,ne pēc katalogiem.Nekad.Bet tā kā reiz piedzīvoju šādu terorizēšanu,tāpēc zinu ko rakstu.Sāka nākt uz manu adresi,un galvenais-uz mana vārda kautkādas puķu sēklas ar čupu katalogiem,ka nezināju kur glābties.Nelīdzēja ne zvanīšana šiem ne draudēšana.Tā lūk!
Futs Bols
14. septembrī 18:46
SN, bieži iekrīt gados veci cilvēki, kuri īsti nesaprot, ko viņiem piedāvā un cik par to būs jāmaksā. Sargāsim vecīšus!
Marite Upmale
14. septembrī 22:50
Vajadzētu pajautāt preses izdevējiem ko viņi domā par šādu mārketingu, jo veikalā visi iknedēļas žurnāli pilni ar šīm aploksnēm.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi