Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Ādolfs Nāks
6. septembrī 10:50
Vai tad kaut kādu jau savulaik nepieņēma, tikai nedarbojas. Un maksāt pie TA, to vajag atpakaļ. Normāli viss darbojās.
Vecais
6. septembrī 11:11
*** Idejas autors uzskata, ka šādu pārmaiņu rezultātā apzinīgākie autovadītāji varēs ietaupīt laiku un līdzekļus, bet pasts un tiesu izpildītāji būs mazāk noslogoti ar parādu piedziņu. *** Apzinīgie autovadītāji nepārkāpj ceļu satiksmes noteikumus un neapdraud citus satiksmes dalībniekus.
Svētais Naivums
6. septembrī 12:08
Timrotam loģika aptuveni tāda: Ja stundā cilvēks apēd 60 kotletes tad divās stundās viņš apēdīs 120. Varbūt recidīvists arī var sākt sēdēt ātrāk un mūža ieslodzījumu( 470 gadu vietā vien 235) atsēdēt iespējami ātrāk. Timrots laikam nejēdz, ka ne jau apmaksas ātrums sodu sistēmā ir galvenais, bet gan soda mērs un tā lielums, ja tas netiek izpildīts, tad represijas ir atbilstošas un sods tikai pieaug. Principā soda būtība ir sodīšana nevis pielabināšanās sodāmajam.
Onslows
6. septembrī 12:44
citās valstīs jau sen tas tā ir!
Dzintars Lielais
6. septembrī 12:53
Kāds labums ? Nekāds ! Ments uzrakstīs divreiz lielāku soda apmēru un tas pats vien iznāks !
Svētais Naivums
6. septembrī 13:00
> Dzintars Lielais Šodien 12:53 Kas un no kurienes iznāks to tavējs pats labāk zinās, vai ne? Menti ir krievzemē, ļielaisa.
labais rabīns
6. septembrī 13:19
Latvija ir pārvērsta par pilsoņu sodīšanas valsti. Nesodīti paliek tikai partijām un sistēmai pietuvinātas personas. Tie var zagt, atkatus taisīt, braukt pāli, viss ok!!! Parastajam strādniekam - 15 diennaktis!
Ādolfs Nāks
6. septembrī 14:25
Varbūt ir laiks valsts nosaukumu mainīt uz Lamatija, jo visos stūros ir saliktas lamatas ar soda naudu izcenojumiem?
Aiva Atte
6. septembrī 14:29
Tad varbūt vispār nevajag sodīt,lai brauc dzērumā,lai pa pilsētu uz 100 izbrauc.Man sodu nav ,sodus vajag vēl palielināt,kas noķerti dzērumā-mašīnas konfiskāciju un policistam prēmiju.Tad idiotu cerams paliks mazāk uz ceļiem.
Sirg Gsir
6. septembrī 15:09
Aiviņ, vienīgais uz ko tu esi spējīga, pati sadzemdēt idiotus. Vai tad par alko sodiem ir runa? "Idoti" pālī un bez tiesībām jau nekur nepazudīs, jo viņus pat izūtrupēt nevar, nav ko no viņiem paņemt. Bet ja neļaus sakrāt sodiņam un izūtrupēs normālos, tad nekas cits neatliks, kā meklēt darbavietu citā ES valstī. Un ja katram policistam maksās par "noķertajiem", tad tā suga šeit Baltkrieviju ieviesīs.
LG
6. septembrī 15:45
Tātad, ja naudas ka biezs un var apmaksāt uzreiz, tad mazāk, bet ja cilvekam maksāt tagad un nedēļu neest, lai viņš maksā vairāk? Var atbalstīt apzinīgs, bet te jau vairāk uz pēc nabagu papildus sodīšanas...
Vitto
6. septembrī 16:44
Tāda prakse ir UK un strādā sekmīgi.Pie tam dažreiz ir tikai brīdinājums,sods jāmaksā,ja grēko vēlreiz. Cik zinu,tad Francijā ir tāpat.
Jānis Kalniņš
8. septembrī 08:08
Naivais Paul,bet tā tas notiktu tiesiskā demokrātiskā valstī,bet kamēr pie varas ir pederasti ,internacionālisti un komunisti ,tikmēr tā tas nebūs,jo viņi ir ieinteresēti jūs visus noslaukt,izğērbt,izūtrupēt ,un uztaisīt jūs par bomžiem,vai paklausīgiem vergiem ,kurus var raustīt aiz striķīšiem kā pagadās.Totāla kontrole.Šie latviešu tautas ienaidnieki patiesībā ir kangari ,kas kalpo melnajam un sarkanajam goblinam. Soda nauda ir nepieciešama kantoru žurku prēmēšanai un algu palielināšanai,un nevienam patiesībā neinteresē satiksmes drošība.Interesē tikai jūs noslaukt ,kā tādu slaucamu govi. Nāc un ņem dalību netaisnības likvidēšanā. www.tautaslabklajibai.lv

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi