Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
kss2
10. augustā 06:45
Gan jau tauku muca pārdod pulverīti un dzīvo cepuri kuldams....jūrmala,jūrmala.....kā saka zivs pūst no galvas...
Valdis Gūtmanis
10. augustā 07:12
2017.gadā aizliegts vadīt auto 4 gadus-tad jau braucis bez tiesībām....
Mazais Nepareizais
10. augustā 09:37
Sierelis..kas..nevar neviens viņu izslēgt?
Susī
10. augustā 09:41
Mūsu policijai nu gan zems līmenītis. Šis pelmenis taču apkauno visus savus kolēģus. Un vispār kā tāds pelmenis var strādāt pa policistu? Viņš vispār paskriet var?:DDD
Gunārs Lapiņš
10. augustā 09:52
> Dzintars Lielais, "družiņņiks policijas virsnieka formastērpā" !!!, pat ierindas policists bez"uzšuvēm ir valsts amatpersona, bet ja atbrīvots no darba ... kļūs par Lielo Dzintaru vai ?
Rolands Kaprālis
10. augustā 12:20
Kāda JŪRMALA?! Tā ir Sloka, Kauguri, tas ir tas pats, ka Bolderāju vai Vecmīlgrāvi sauc par Rīgu..... Tālāk, kāds sakar, tam cilvēkam ir ar policiju, ja viņš tur nestrādā jau SEŠUS gadus....... Drīzāk jāraksta, ka BRĪNUMZEMES POLICIJA, ir bezspēcīga, lai tiktu galā ar viena indivīda patvaļu, kurš braukā šmigā ar AUDI A8 pa Kauguriem.....
Zane Līvmane
10. augustā 12:24
Nevar saprast, viņa bilde jau sen klejo socialajos tīklos, ko viņš pat par to lietu saka?
Dzintars Lielais
10. augustā 13:35
Pašvaldības policija nav policija, viņiem pat stāžs nav ! Padomju laikos viņus sauca par.... družiņņikiem
Jānis Tečis
10. augustā 16:46
Atbilde Susī - virsrakstā jau ir norādīts, ka tas ir bijušais policists, no darba aizgājis jau 2014.gadā. Bet kauna traipu viņš, protams, met uz visu bijušo darba vietu. Ko darīt, ja pudele mīļāka.
Susī
10. augustā 21:17
>Tečis. Lasīt protu. Laikā, kad viņš strādāja, viņš bija sportisks un pārkāpumus netaisīja?:D Neticu. Ja cilvēciņam ir nosliece uz debilismu , prātiņš nav attīstīts, domāju, ka pārkāpumi ir bijuši gan pirms 2014.gada, un būs arī pēc 2020.gada. Tādi nemainās, jo sajūt visvarenību un nesodāmību. Un runājot par policiju....- vai tad šis dalbajobs ir vienīgais, kurš rīkojas tā? Diez vai. Tādus bezsmadzeņniekus labo nevis likuma panti, kuros ir caurumi, bet gan pamatīgs kāviens! Ja šādus dalbajobus, kuri pārsniedz ātrumu vai brauc reibumā sodītu tirgus laukumā pa pliku dirsu zvetējot tik ilgi, kamētr āda atlec, ticiet man, pēc laika nebūtu neviens alkanafts, ātruma pārkāpējs pie stūres!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi