Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Delfi
8. augustā 08:30
Jautājums ko visi šie kungi darīja autobusā, kurš piederēja vienam no tiem kas piedalījās konkurā? Neož pēc korupcijas? Video redzams ka ceļš taisns, tam autobusam, bremzes nav ja redz bīstamu situāciju? Pieraduši visi nesties kā nenormāli, tāpēc arī Lv ir lielākais bojăgăjušo skaits eiropă.
jabis
8. augustā 08:35
kāda starpība, kas brauca busā, galvenais, ka šoferis pieņēma pareizu lēmumu, viegli tas nebija, un tagad arī nav viegli. Cik nav lasīts par apgāztiem busiem, viņš tomēr malku neveda.
Replika
8. augustā 09:06
2. daļasm - kas tas par vārdu?
Edzus Zvejnieks
8. augustā 09:17
Braucot ar velosipēdu un dzirdot tālumā auto aizmugurē tēloju , ka esmu piedzēries, braucu līku loču, kad auto piebrauc tuvāk sāku braukt kulturāli, protams lielākā daļa apdzen ar lielu līkumu.
Susī
8. augustā 09:24
Autobusa vadītājs nerīkojās profesionāli, ja miris ir cilvēks! Jā, mani arī tracina velobraucēji uz šosejām, taču piebremzē tad mazliet! Vai apdzen velobraucēju ar pietiekamu intervālu! Ja šoferis būtu profesionālis, viņa dēļ velosipēdists tagad nebūtu miris.
Artūrs
8. augustā 09:27
Atk.B-tour un Brandavs! Te jārunā par konkursu un iepirkumu vai ļaut piedalīties konkursā un iepirkumā B-tour un Brandava kantorim kuram tā slava nav tā spožākā!
Egle
8. augustā 09:52
Latvija un latvieši, postpadomija, ko tur.
Maris Sijats
8. augustā 10:15
Ko var darīt konkursa pasūtītājs un it kā uzvarētājs vienā izbraucienā. Gribētos redzēt autobusa video ierakstu.
jabis
8. augustā 11:49
Bezjāni - neesi nu tik bargs, varēja būt vēl sliktāk, bērns tomēr cenšas salikt vārdus kopā teikumos.
Leons
8. augustā 12:10
HA - HA - HA SIA “Sabiedriskais autobuss” piedalījās Autotransporta direkcijas rīkotajā cenu aptaujā, kurā, piedalījās vairāki pārvadātāji. SIA “Sabiedriskais autobuss” ar izdevīgāku piedāvājumu ieguva tiesības nodrošināt šo pakalpojumu. - - - IR STRĀDATS SAJA SABIEDRISKAJĀ BUSĀ - - - Autobusiem cauri Jumti , pasažieri slapji - ziemā vējš svilpo pa visiem caurumiem - KA VINIEM VISPĀR NAV KAUNS KO PIEDĀVAT - VĒL ARĪ ŠOFERU ZEMĀS ALGAS !
Jānis Bezjānis
8. augustā 12:51
Biedri Sēņu veci, tas speciāli priekš tevis: Atbilstoši mūsdienu leksikas lietojumam šo vārdu var lietot ar nozīmi ‘skaidri, nepārprotami’. „Latviešu literārās valodas vārdnīcā” un „Mūsdienu latviešu valodas vārdnīcā” vārdam viennozīmīgs (kā īpašības vārdam) un viennozīmīgi (kā apstākļa vārdam) norādītas divas nozīmes – 1. ‘tāds, kam ir tikai viena nozīme (par valodas vienību). Monosēmisks’; 2. ‘skaidrs, nepārprotams, arī tiešs’. 20. gs. 90. gados vārds viennozīmīgs ar nozīmi ‘skaidrs, nepārprotams’ tika uzskatīts par tiešu pārcēlumu no krievu valodas, tāpēc, piemēram, „Latviešu valodas vārdnīcā” norādīta tikai nozīme ‘tāds, kam ir tikai viena nozīme (par valodas vienību)’. Piemēram, viennozīmīgi vārdi. Taču mūsdienās šī izpratne ir mainījusies.
Jānis Bezjānis
8. augustā 13:12
Sēņu veci, vispār jau tas ir diezgan amizanti, ka tu ar saviem tekstiem, pēc kuriem gribas prasīt: vai tu ar to pašu muti arī maizi ēd, vēl kādam aizrādi par valodas tīrību
Aldis Bērziņš
8. augustā 15:11
Tiešām izcils profesionālis. Taisnā ceļa posmā nobraukt velosipēdistu nav joka lieta. Tas ir jāmāk. Pēc CSDD sajūsminātajiem komentāriem varētu tikt piešķirta kāda veicināšanas balva
suncity
8. augustā 16:26
Traģiski. Līdzjūtība tuviniekiem. Un,diemžēl, ļoti simboliski. Koruptīvā ,nozagtā valstī kā atsevišķs sociāli - ekonomiskais slānis izveidojas elitārā ierēdniecība. Kas pēc savas būtības ir paredzēta tikai fiksēt un uzturēt esošo finansu plūsmu sadalījumu pēc sia latvija valdes norādījumiem. Zemākos sociāli ekonomiskos slāņos esošie indivīdi tiek uztverti tikai kā darbaspēks (рабочая сила )jeb materiālā labuma gūšanas līdzeklis ar attiecīgu tā spēju reproduktīvi atjaunoties un nepārtraukti "pašaizvietoties", vienlaicīgi uzlabojot nepieciešamās prasmes atbilstoši labākai noderībai jeb lietojamībai. Padomju sociālistisko republiku savienībā ģenerētie funkcionāri un vairāk vai mazāk viņu bērni ir šībrīža latvijas jaunkapitālisti , tikai ar atbilstošu komūnistiski - nihilistisku attieksmi pret citu šķiru ,šoreiz zemāku. Tāpēc principā tā ir - kad kungi brauc ,tad tāds pohains gatera čalis ir nevērtīgāks par ričuku ,ar kuru tas kleberē vien sev pašam un Tam Kungam zināmā maršrutā un vēl beigās attopas priekšā autobusam ,un tad maisā.(( Bet varbūt tā nebija , un direkcijas Pasažieri meta nost savus dizaina kreklus un žaketes, un smaržūdeņos smaŗžojošām rokām centās apturēt asiņošanu , vai veikt sirds masāžu ,vai novietot cietušo stabilā sānu guļā ,vai arī varbūt nekas vairs nebija glābjams un cilvēks izdzisa direkcijas vadītāja līdzjūtīgajās , asinīm notraipītajās rokās. To mēs nezinām.Jā. Un varbūt direkcijas darbiniekiem šīs ir draņķīgākās brīvdienas un neko nekur negribas .Bet varbūt vienalga. Un arī to mēs nezinām. Bet līdzjūtība - visiem ,daudz un vēlreiz ! (( Ehh...
Andris Valters
8. augustā 16:56
Šausmu filmas cienīgs sižets- "autobuss nonāvē velosipēdistu"

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi