Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Diana Mikelsons
14. augustā 09:10
Garais izskaidrojums neko neizsaka ,"vispirms iekapsim un pec tam izkapsiet"-cik vecam jabut teksta autoram ,lai tadu izdomatu?
Ginta Ehrenberger
14. augustā 11:40
Probleema tanii apstaaklii, ka Latvijaa dziivo milziigs procents krievvalodiigo, kuri latviesu valodu maak tikai daleeji un runaa drausmiigaa akcentaa. Taadiem ir na..uj ,kaadas atskiriibas ir starp vaardiniem iekaapt un izkaapt. Sojuza atliekas.
Uldis Mellenbergs
14. augustā 12:19
Domu sapratu, iemesls pavisam garām, izpildījums šausmīgs. Virziens pareizs, tik pie izpildījuma jāpiestrādā. Ja visu pareizi izpildītu būtu reāli patīkami, bet mani māc šaubas ka šeit to nekad nesagaidīt.
Raimondo Ruaz
14. augustā 13:43
ja RS grib sanazināt "zaķu"skaitu sabiedriskajā transportā, tad man arī būtu viens piedāvājums jaunievedumam proti: sabiedriskajā transportā vispār nelaist ne vienu pasažieru!, un tad "zaķu" skaits samazināsies lidz nullei!
Aiva Atte
14. augustā 21:29
Daudz likumu kuri ir neloģiski,bet pjldam viņus!
Zane Silina
14. augustā 21:56
Cik zaķa kungs bija ribas ielicis tādu murgu varēja uzrakstīt piektās klases skolnieks kamēr gaidīs kas kāpj iekšā tikmēr durvis aizvers ciet varēs blaut mainās likumi un Rīgas satiksme arī Rīgas satiksme viss ir kā caurā maisa

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi