Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Mazais Nepareizais
1. augustā 10:35
Neko tas neatrisinās,kā brauc,tā brauks autā.
Edgar Vigant
1. augustā 10:43
Varbūt vispār aizliegt braukt ar auto Latvijā ? Un nebūs problēmu !
gunars alberts zapackis
1. augustā 11:03
Ta ka draugi būs jāatteicās no kefīra un kvasa
Sirg Gsir
1. augustā 11:39
Pasaulē un arī Latvijā šobrīd ir sarežģīta situācija. Pēdējā laika notikumi liecina, ka nekas vēl nav galā un nav zināms, kad būs. Bet valdība pa tam laikam atļaujas ar kautkādu kuiņu nodarboties. 0,5 vai 0,2, kad lielākā daļa, kurus pieķer, ar 1,5 mauc.
Marite Karole
1. augustā 11:41
nujau avarijas vairak uztaisa ne jau dzeraj siferi ,bet gan skaidra brauceji,un uz cela,itseviski agresivi brauc bembisti ar dzipiem.
Ādolfs Nāks
1. augustā 11:45
Vot vienreiz esmu patīkami pārsteigts par policijas viedokli. Sarp citu, ir valstis, kur pieļaujamais ir 0.8, kāpēc neizvērtēt šo valstu pieredzi? Varbūt budžetam zudīs neuzmanīgo vai skopo, kas taupa uz alkometru soda naudas par 0.5 - 0,8. Toties cilvēki varēs turpināt darbu (kam tiesības vajadzīgas) un arī maksāt nodokļus.
Vērotājs
1. augustā 12:23
Vajag domāt valstiski, kasē ienāks papildus nauda no sodiem. Īstenībā tiks dezorientēta valsts saimnieciskā dzīve. Daudzām iestādēm, arī valsts iestādēm ir dienesta auto un ja cilvēkiem tiks atņemtas autovadītāja apliecības, tiks traucēts viņu tiešais darbs. Tā vietā lai valsts radītu papildus darba vietas un nodokļu ieņēmumi, uzsvars tiek likts uz primitīvāko ieņēmumu palielināšanu - sodiem. Bet ko darīs ja valstī samazināsies alkohola patēriņš un akcīzes ieņēmumi. Tik tiešām, bezsmadzeņu radījumi. Tāpat kā NĪN, nespēs nomaksāt, daļa sāks īrēt graustus, daļa izbrauks no Latvijas.
Ivars Magone
1. augustā 16:47
0,2 promiles un mazliet vairāk uzrāda arī kefīrs. Visu laiku palielina sodus cīnoties ar sekām un rezultāta nav. Politiķiem interesē tūlītējs rezultāts ne darbs ar sabiedrību, kur uzlabojuma rezultātus gūs nākošie pie varas esošie.
Sirg Gsir
1. augustā 17:01
Sandra, izlasi beidzot to rakstu! Ar izpratni izlasi.
Sandra Kopštāle
1. augustā 17:12
Tu Sirg ,vai kas Tu esi ? Nejaucies latviešu darīšanās ! Mauc uz savu Āfriku ! Ja esi latvietis - esi drosmīgs , atklāj savu īsto vārdu ! Nemīz biksēs !
Ādolfs Nāks
1. augustā 17:40
Varbūt Sandriņ, atklāj īsto seju?
Normunds Siliņš
1. augustā 18:07
Sūdus jau netaisa tie kuri izdzer vīna glāzi bēru mielastā,vai šampānieša glāzi ciemos,sūdus taisa tie kuri brauca pālī,un brauks.Jācieš no visa tā normāliem cilvēkiem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi