Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Alida Djatlika
Vakar 10:17
Vai vēl nesaprot, ka pamazām aiztaisīsies ne tikai teātri, bet viss iespējamais un neiespējamais, pateicoties covid 19. Ziemā, pašā slimības sākumā teica, tas būs uz diviem gadiem. Pa divi gadi visu pasauli var nogremdēt, bet ne jau slimība, bet politika.
Dzintars Lielais
Vakar 12:47
Atvainojiet Latvijā ir kapitālisms ! Teātris ir tāds pats bizness kā visi citi ! Ja kantoris nes zaudējumus viņš ir jātaisa ciet ! Nodokļu maksātāju nauda nav jātērē bankrotējuširm uzņēmumiem !
Ingus Kuplais
Vakar 12:54
Vesela pilsēta ar ostu un muzikantu plejādēm nevar vienu teātri nobalstīt? Ko nu muld..... Dikti naudiņu gribās?
Ingus Kuplais
Vakar 13:04
Elmār, ja domā, ka Tava ekstensija SēņuVecis uzrunā lasītājus, tad, manuprāt, Tu kļūdies. Tas bots "lāpoķ.. utt.) mani atbaida. Varbūt Smildziņš devis Tev zaļo gaismu veidot savu aditoriju?
Susī
Vakar 14:45
Pensionārs Laukšteins saņem algu virs 3000eur par nespējību vadīt SIA, lai gūtu peļņu! Tas ir normāli? Ja SIA nespēj būt patstāvīgs, ar saviem ienākumiem un nespēj gūt peļņu, tas ir jāklapē ciet! Kāpēc Latvijas un Liepājas iedzīvotājiem būtu jāatbalsta dzīvot nespējīgs uzņēmums? 2019.gadā teātra budžets bija 2,03 miljoni eiro, ko veidoja Liepājas pašvaldības dotācija 1,23 miljonu eiro apjomā!!! Tātad pašvaldība jau devusi teātrim krietnu summu naudas. Un teātris vēl grib izvilkt no mūsu kabatām vairāk kā pusmiljonu eur! Varbūt Laukšteinam vēl kādai prēmijai vajadzētu iedzīvotājiem samesties, par tādu "strādāšanu"? Bet ja nopietni , īsumā sakot, --teātris, kurs nav spējīgs pats pastāvēt bet milzu naudas grābšanas no mūsu makiem, ir jāslēdz ciet!
Atis Priedītis
Vakar 17:30
Acīmredzot tuvojas brīdis, kad savu čomu, radinieku, paziņu un no "pareizās ģimenes" nākošo radošo darbinieku ēra beidzas. Būs jāsāk radīt tiešām profesionāli augstvērtīgu un cilvēkiem interesantu mākslu un jālaiž pie vārda arī neatzīties, noklusētie un nogremdētie. Un tas nekas, ka viņi ir no "nepareizas ģimenes". Kiviča variants ir tikai neveiksmīgs sānsolis.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi