Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Juris Orinskis
31. jūlijā 08:57
Nav pieņemams tāds tiesībsargs, kurš gadiem pilnīgi neko nav darījis pilsoņu tiesību sargāšanas jomā (kāpēc arī veselības aizsardzības jomā ir desmitgadēm pagrimums), bet taisa troksni vien tad, kad puzes boss liek to darīt. Tik ilgi ir sargātas pilsoņu tiesības, kamēr to vairs praktiski nav nekādu!
Futs Bols
31. jūlijā 09:26
Konstitucionālo estētiku? :) Laikam sajauca ar ētiku.
Futs Bols
31. jūlijā 10:08
Reformai 7 gadi esot par ilgu, bet tiesībsargam 10 gadi nav par ilgu?
Buuu
31. jūlijā 10:16
Kāda jēga ir no tiesībsarga? Ik pa brīdim viņš izsaka kaut kādu viedokli, ka kaut kas nav pieņemams un nekas nemainas.
Mazais Nepareizais
31. jūlijā 10:36
Jā,bet Juri...ne tikai mediķi grib ēst...
Pēteris Gudriks
31. jūlijā 10:36
ir divi GANDRĪZ vienādi vārdi :mērs un merins"bet atšķirība ir milzīga. diemžēl , ārstam āža galva nav saredzama. ir tādi ārsti kuriem pat tagadējā alga būtu par lielu,. mana sieva Rēzeknē 12 gadus pilināja acīs zāles glaukomas ārstēšanai, pārbaudījās Rīgā, nav ne miņas no šīs kaites.. manā sapratnē acīs pilināt nav tas pats kas .....
Mazais Nepareizais
31. jūlijā 10:37
Un vel..7 gadi ir domāti speciāli..jo zin,ka neko neizdarīs..nāks jaunas slotas un slaucīs tālāk...pidarasi
Trekngailis
31. jūlijā 11:29
Jaunie ārsti aizbēg, vecie padomju vairs ilgi neturēs. Neesmu jau ekon profesors, bet izskatās, ka šai zemei ar mediķu pieejamību būs problēmas pēc pāris gadiem, ka mazs nešķitīs. Pat Krievijā ārstus labi atalgo, arī mazā pilsētā savi 600...1000 e sanāk. Ja minimums ir ap 120 eiro, tad Latvijā būtu 2000....3500 kaut kur.
Laika Gars
31. jūlijā 11:50
ASV ekonomika nokritusi par 32,4%, Vācijas par aptuveni tikpat. Latvijas nodokļu ieņēmumi trešajā ceturksnī norkituši gandrīz par 10%. Bet jūs runājat, ka jāceļ algas budžetniekiem, skolotājiem, ārstiem, policistiem? Nu, nu...... es domāju, viņiem būs jāpriecājas, ja attīstoties globālajai krīzei tās paliks esošajā līmenī. Ļoti jāpriecājas.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi