Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Alfons Bembers
4. augustā 10:02
hramcovs jau sen ir zināms kā kremļa melis ........
Andris Valters
4. augustā 10:45
Diemžēl Edvīns Rakickis daudz neatpaliek no kritizētajiem Kremļa žurnālistiem. Raksts ir ļoti garš,bet vairākas lietas noklusētas, dažas lietas bez iemesla uzsvērtas un daži fakti "pielaboti"
Futs Bols
4. augustā 11:14
Ja cilvēku nomelno, viņš var vērsties tiesā par goda un cieņas aizskaršanu. Bet ja nomelno Latviju? Arī par to likumos vajadzētu paredzēt atbildību, piemēram, sabiedriskos darbus. Lai meļi slauka ielas.
Raitis Vītols
4. augustā 11:37
cerams ka musu drosibnieki seko sito krievu meslu darbibai
Andris Latvers
4. augustā 11:58
Tas ir tas Hramcovs, kurš steigšus vāca izkritušās alus pudeles pie avarējušās mašīnas.
Janis Liekne
4. augustā 12:46
Tikai neaizrijaties ar savu naidu.
Otto Kurmis
4. augustā 14:03
Braucot pa Latvijas provinces bedraino ceļu un aplūkojot nocirstā meža vietā saaugušos krūmus, izbirst no zobiem plombes. Un, protams, dzīvot Latvijas mitrajā aukstumā starp nejaukiem latviešiem ir nopietns varoņdarbs.
Zane Līvmane
4. augustā 14:13
To nevar saukt par Latvijas žurnālistiem, tie ir Kremļa kranči un vatņiki.
Stulms da Pirds
4. augustā 14:22
:))) ... https://twitter.com/NashaCanada/status/1290511886509891584/photo/1
Ženija Vindača
4. augustā 19:14
Es domāju , ka melo kā viens tā otrs. Kādu naidu rosina pret Krieviju, domājams labi maksā. Arī Krievija melo ar nepārbaudītiem faktiem.Dievs visus noliks vieta un dabūs pēc nopelniem.
cilveks444
4. augustā 23:56
Muļķu ķeršanas shēma darbojas lieliski. Gan Latvijā, gan Krievijā. Skaldi un valdi. Jo smalkāk saskalda, jo vieglāk valdīt. Padomāsim, kā tas nākas, ka tie, kas Latvijā ir pie varas, kas lamā Krieviju, kas biedē ar prokrieviskajiem radikāļiem, paši patiesībā neganti iznīcina Latviju. Gan ekonomiski, gan arī cilvēku skaita ziņā. Un nevajag jūsmot, ka krievi, iespējams, emigrē vairāk, kā latvieši, jo šāda veida jūsma, minot tikai īpatsvara attiecību, nevis to, par cik procentiem latviešu katru gadu paliek mazāk, ir nekas cits, kā manipulācija, kā varas elites apmaušanas mehānisms, kurš darbojas kā labi ieeļļots mehānisms. Jo, sākot jau ar Piebalga laikiem, izglītības joma tiek drastiski iznīcināta, tiek ražoti paklausīgi roboti, aitu bars, truls pūlis. Pūlis, kuram var iestellēt smadzenes vieglāk par vieglu. Bet par rakstu?! Nelasīju, jo esmu pārlasījies Delfos līdzīgus sacerējumus, faktiski perējumus, kas ir vāja atblāzma Krievijas propagandai. Viss jau zināms, nekā jauna, Krievija nomelno Latviju, bet mūsu propagandisti nomelno Krieviju. Iznākumā Latvijā pie varas ir neviens cits, kā tie, kas “Latvijas ceļa” laikā uzsāka Latvijas izlaupīšanu. Kopā tur bija reformkomunisti, čekas ziņotāji, VDK instruktori un PBLA “tautieši”. Viņu alkatīgākā un nodevīgākā daļa. Un šis režīms, kas nebūt nav tāds, kurš vēlas ievērot, godāt un cienīt 1918. gada 18. novembra Latvijas ideālus un mērķus, mums cenšas izmežģīt smadzenes. Biedējot ar Gapoņenko u.c. margināliem. Kuru vara un ietekme ir tikai tik liela, cik pastāvošais režīms dod viņiem vaļu. Ja vajag, tad tādi indivīdi piesliesies Saeimas atlaišanas kampaņai, lai to diskreditētu, ja vajadzēs, viņu “kaujinieki” palīdzēs grautiņus radīt, kā tas notika, piemēram, 2009. gada 13. janvārī. Un, kas bija kūdītāji, visi taču labi atceres. Netieši tie bija Latvijas mediji, arī tas pats Domburs, bet tieši - dažs politiķis, kurš joprojām ir pie varas Latvijā. Padomāsim par to!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi