Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Alida Djatlika
28. jūlijā 10:30
Jaunā saskaņa ir tā pati vecā, briesmīgā, tikai ar papildinājumu tādiem pašiem briesmoņiem. Viņi Latvijas sērga. Neviens normāls, sevi un Latviju cienošs cilvēks nekad par viņiem nebalsos. Viņi ir tie paši ždanokas, kuri Latviju vēlas sagrābt savās ķetnās un pārkrievot, izveidot par Krievijas guberņu. Lai Dievs pasargā no tādiem!
Susī
28. jūlijā 13:23
He, he, kā zūd komentāri.Portāls atkal bērnudārzniekus pieņēmis darbā par administratoriem? Citos portālos var gan pat pietiekami sulīgi izteikties par šo organizāciju un "cietējiem", kuri mitinās svešā valstī!
Stulms da Pirds
28. jūlijā 16:18
Susī , es domāju ,ka šī lapa arī pieder svešiniekam.Un galīgi nav svarīga viņa pilsonība.
romb
28. jūlijā 17:43
Tiko 'jauns.lv' izlasīju, ka piekļuvei valsts noslēpumam varēs nosūtīt uz veselības pārbaudi. Vai šos pajoliņus no 'Jaunās saskaņas' ar Žuravļovu priekšgalā varētu nosūtīt jau tagad uz veselības pārbaudi jau esošā psihu iestādē Tvaika ielā nevis gaidīt, kamēr viņi uzcels jauno hospitāli?! Un, lai paķer līdzi aktīvistus un atbalstītājus no 'Sakaņas' ar Ušakovu, Vladovu, Dombrovski, Elksniņu un tml priekšgalā, 'Krievu savienības' ar Ždanoku, Plineru, Mitrofanovu, Mamikinu un tml priekšgalā, kā arī atsevišķus slimos no 'A/Par', ZZS un tml valsts un latviešu tautas nodevējus...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi