Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
Buuu
27. jūlijā 06:01
Nu cik var slaukt? Kadreiz ari kaut kas tiks samazināts, atvieglots? Kretīni
Svētais Naivums
27. jūlijā 07:18
> Dzintars Lielais Šodien 06:28 Ļielaisa domātnespējīgais, sāksim ar to, ka nekāds Šveices bamķieris neko tādu nav teicis. Gan toreiz, gan tagad, vidusmēra Šveices banķierim( parastajam) ir dziļi nospļauties, ko darīja vai teica Godmanis vēl vairāk ir nospļauties kādus likumus pieņem tagad, jo Latvija ir iekš EU. Tātad jau glupības esi sadrukājis Otrkārt, NīN protams ir sakars ar ražošanu. Ražošana nebūt nav noteikti jāorganizē vietās kur zeme ir visdārgākā, ar tranzītu NīN nav pilnīgi nekāda sakara( otro glupību esi sadrukājis). Un visbeidzot, ar amerikāņu buntošanos Latvijas NīN nav pilnīgi nu nekāda sakara. Nemieriem amerikā vispār nav nekāda sakara ar nodokļiem, NEKĀDIEM nodokļiem. Tur "tauta" buntojās vien aiz gara laika, lai tvaiku nolaistu, mērķu nav vispār nekādu( vislielākā un nejēdzīgākā glupība, ko esi iedrukājis).
Asais Pipars
27. jūlijā 07:49
Cik ilgi, tie atlikušie pusotrs milions pingvīnu tik žmiegti un pārbaudīta pacietība.... pie visa vainīga mūsu mentalitāte un samiernieciskums.... dienvidvalstīs, tauta sen būtu ielās un idejas autori, sen aizmukuhi no tautas atriebības, bet šajā brīnumzemē, tos cilvēkus vēl intervē un prasa viedokli. Bet domāju, ka šitais neizrullēs cauri, jo,cietīs ne tikai bauri, bet uzņēmējiem arī būs krietns cirtiens un tie nu ir pēdējie, kuri maksā nodokļus.... brīnumzemes veiksmes stāsts tuvojas loģiskam finišam....
Tamis Jamis
27. jūlijā 08:59
Kaplu tauta arī šo pieņem un maksās. Kā tas bija muižu laikos kad 1 barons vareja izjaplināt 500 dzimcilvēkus. Tie dzimcilveki ja saceltos to baronu nogastu sekundes laikā. Bet nē. Viņi gribēja labak būt barona vergi. Murgs!
Svētais Naivums
27. jūlijā 09:52
Rodās tāds iepaids, ka visādiem Ļielaisajam, Švarciem un pipariem un viņu kremlēnu balstītājiem, katram pieder piecas savrupmājas, vismaz septiņi dzīvokļi Rīgas centrā un vēl pa trīs zemes gabaliem padsmit hektāru platībā, jūras krastā. Nez kādēļ neviens no viņiem nepiemin to ka projektā ir paredzēts vispār atcelt NīN vienīgajam majoklim kurš nepārsniedz 100 000? Par to vairumam Latvijas iedzīvotāju būtu tikai jāpriecājās.
Lilje Tento
27. jūlijā 11:24
Piedodiet valdība, bet nodokļus celt bezgalībā jums nav tiesību. Te sāks darboties cilvēktiesību likums, ar bargiem sodiem šādu nodokļu izstrādātājiem. Jo visi Jūrmalas vai citu vietu pamatiedzīvotāji var nofotogrāfēt savus namus, kas nu nemaz neatgadina pilis, par kurām nodokļi jāmaksā tūkstošos un iesniehas Eiropas cilvēktiesību tiesā. Un Latvijas valdība maksās! Par ārzemēs nav tik lieli kadastrālie nodokļi, ja vien neesi miljonārs.
Edgars Ozolins
27. jūlijā 11:40
Par LPSR laikā celtajām mājām okupācijas pārvaldei vispār nav tiesību iekasēt nekādu nekustamo īpašumu maksu.Ja pensijas rēķinot saka cita valsts,tad tagad ar lai būtu cita valsts.
Svētais Naivums
27. jūlijā 11:50
> Lilje Tento Šodien 11:24 Varbūt rūpīgi rakstu izlasi vēlreiz, lai saprastu kā veidojas kadastra vērtība? Nekādas būdiņu iesūtītās bildes neko nemainīs, jo nav svarīgi kāds būcenis atrodas blakus villai kuru uzslējis kāds Jūlis. Zemes vērtība tiks rēķināta pēc dārgākā īpašuma. Turpretī "tantukam" par būcenī nebūs jāmaksā NīN, lai gan zemes vērtība būs augsta.. Un šajā gadījumā nekādas cilvēktiesību tiesas neko nedos, nevari uzturēt īpašumu, pārvācies dzīvot tādā vietā ko spēj apmaksāt - kapitālisms un nekādas cilvēktiesības.
Edgars Ozolins
27. jūlijā 11:56
2018.gadā nabadzības riska slieksnisbija audzis(no367eiro mēnesī2017.gadā līdz 409eiro 2018.gadā),Visaugstākais nabadzības risks bija iedzīvotājiem vecumā virs 50 gadiem. 2018.gadā nabadzības riskam bija pakļauti 24,6% iedzīvotāju 50 līdz 64 gadu vecumā un 47,9%iedzīvotāju vismaz 65 gadu vecumā. Turklāt visneiepriecinošākā situācijā bija tie vecākā gadagājuma (vismaz 65 gadus veci) iedzīvotāji, kuri dzīvoja vieni. 2018.gadā gandrīz trīs ceturtdaļas(74,9%)vientuļo vecākā gadagājuma iedzīvotāju bija pakļauti nabadzības riskam, un pēdējo gadu laikā šo iedzīvotāju īpatsvars turpina palielināties.2018.gadā nabadzības riskam bija pakļauti 22,9% jeb 434 tūkstoši iedzīvotāju. Šo iedzīvotāju ekvivalentie rīcībā esošie ienākumi bija zem 409 eiro mēnesī.
Edgars Ozolins
27. jūlijā 11:57
2018.gadā nabadzības riskambija pakļauti 22,9% jeb 434 tūkstoši iedzīvotāju. Šo iedzīvotāju ekvivalentie rīcībā esošie ienākumi bija zem 409eiro mēnesī.
Barons N
27. jūlijā 12:02
ŠOKS. PANIKA!!!!!!
Svētais Naivums
27. jūlijā 12:23
> Dzintars Lielais Šodien 12:13 Vienkārši neadekvātais, iebāz tu to savu bunkuru ar visiem griķiem kopā pats zini kur. Sajēga par kapavietu vērtību tavējam ir tikpat liela kā par nodokļiem un kadastra vērtību - nekāda. Kapavietas ir daudz dārgākas kā viena otra mājokļa NĪN gada likme. Neļerksti ja nezini. Kā jau visi kremlini, galvenais liet tikai samazgas, kaut par raksta tēmu vispār nejēdz pilnīgi neko.
Svētais Naivums
27. jūlijā 12:36
> Dzintars Lielais Šodien 12:29 Vārīga vieta ir tavējam, turklāt smadzenēs, aizej nopērc Eiroaptiekā ir dabojams smadzeņu uzlabotājs, vienīgā nelaime nelietojamas smadzenes nomainīt pret normālām cilvēce vēl nav iemācījusies. Kur manā tekstā sazīmēji kādu nervozitāti, vienkārši izteicu argumentētu viedokli. Man nav nekādu vārīgo vietu, vien "vēss" un pragmātisks, objektīvs viedoklis.
Lietussargs
27. jūlijā 12:37
Apnika spamu komentos lasīt, tāpēc izteikšos: palielināt NĪN ir milzu spiediens uz Latviju no starptautiskajiem aizdevejiem, Latvijai pat šeit nav nekādas teikšanas. NĪN iekrīt pašvaldību budžetā, pašvaldībām nav naudas finansēt pasākumus, tajā skaita izglītības iestādes, tās nemitīgi aizņemas no valsts, audzējot pašvaldību parādu, tāpēc paredzams, ka tiešām NĪN dramatiski pieaugs.
Svētais Naivums
27. jūlijā 12:38
> Dzintars Lielais Šodien 12:29 Vārīga vieta ir tavējam, turklāt smadzenēs, aizej nopērc Eiroaptiekā ir dabojams smadzeņu uzlabotājs, vienīgā nelaime nelietojamas smadzenes nomainīt pret normālām, cilvēce vēl nav iemācījusies. Kur manā tekstā sazīmēji kādu nervozitāti, vienkārši izteicu argumentētu viedokli. Man nav nekādu vārīgo vietu, vien "vēss" un pragmātisks, objektīvs viedoklis.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi