Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Edgars Ozolins
11. jūlijā 08:56
Tagad visiem saimniekiem tiek piecūkoti īpašumi.Tas nekas ,kad agrāk gadu tūkstošos tie netika piecūkoti.Tas parasti sevišķi notiek ūdenstilpju krastos,kad gribas sētu pievilkt līdz ūdens malai.Vislabākā aizbildināšanās.Tā i te.Lai nu paskatās ,kam sariebis apkārtnē un priecājas ,ka tikai pāra salmu ruļļi,ne kāds šķūnis vai māja.Lai tur būtu tie simti pudeļu kaut kur Latvijas nomalē,kur pat iedzīvotāju vairs nav,tūristiem būtu jābrauc no visas pasaules.
pēteris
11. jūlijā 09:36
tie ir bagato vecāku mašīnu jaunieši- mīzali!
Valentina kirejeva (ušakeviča)
11. jūlijā 09:48
Nu skumji, tas notiek visapkārt, kur cilvēks iet, tur aiz sevis visu atstāj, cūkmeņi, patreiz to var labi redzēt pie upēm un ezeriem..Un reti kurš aizrādīs, ja pat redzēs, ka piesārņo apkārtni..Un nevajag vainot šajā gadījumā īpašnieku, tas ir muļķīgi, ja neteiktu -stulbi..
Ainars Vīndedzis
11. jūlijā 10:45
Ozoliņam ar Lielo atkal ir viedoklis,lai gan šaubos ka viņi vispār zin,kur ir s
Ainars Vīndedzis
11. jūlijā 10:49
Ozoliņ un Lielais Jūs tur esat bijuši?Vispār zināt kur Latvijā ir Sēlija?;D Galvenais,ka jums ir viedoklis,pieķēzīt komentārus,nevis reāli izprast par ko ir raksts.Lielais vispār sava absurdā aizgājis tik tālu,ka vaino saimnieku.Tu pats ar ķēzi garām podam un nesakop?!;D Un žēl,ka Jūs paši neēsat prom,būtu svaigāks gaiss!
Marina Bruzgule
11. jūlijā 21:49
Saprotu, ka īpašniekam un skaistuma uzturētājam sirds pilna. Mūsu līmenis redzams, kā uzvedamies bīstamā vīrusa laikā. Neko labu nevar arī gaidīt. Cik agresīvi braucēji uz ceļa. Māmiņa runā pa telefonu, bērniņš mašīnā un tik dragā. Nobeigumā gribu pateikt tikai to, kā var otru nolamāt par kropli? Tas, šajā jautājumā ir vistraģiskākais. Vārdi meklē vietu, lai cik mēs sarūgtināti.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi