Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
Futs Bols
9. jūlijā 13:47
Tas ir labi, ka valdība visu kontrolē. Tas nomierina. Cerams, ka stingrus ierobežojumus tomēr nevajadzēs ieviest.
Melānija
9. jūlijā 13:51
Laikam jau par ātru atlaida tos grožus,jo šodien jaau 11 Covid! Cilvēki sāk aizmirst piesargāties.
MaigonisXL
9. jūlijā 14:49
Krāsojam olas, rādam, viens otram savas olas, sitamies ar tām! 👍
Dainis Dambenieks
9. jūlijā 14:58
varbut varetu sakt ar to, ka ielidotajiem rigas lidosta ne tikai nevajadzigu anketu liek aizpildit, bet konkretu adresi uzradit? Ka ari parbaudit ir vai nav slims? Matematiski- ja katru ielidotaju no UK, kur ir liels saslimuso skaits, uzliktu uz testu jau lidosta, tad ieekonometu vairak, ka nakotnes izdevumi vina radito seku arstesanai, izolesanai, strukturu iesaistisanai un tt. Pat ja tie ir 5 reisi diena. Nebutu arpus lidostas testesana jataisa. Jebkura gadijuma- tas ir debils lemums- neko nedarit lidosta, tikai nevajadziga anketina, kur pat apmesanas adresi neprasa aizpildit....
Inga Maknamara
9. jūlijā 15:02
Neapnīk vārstīt klabekli...Pilns ar tūristiem..Kādi ierobežojumi..Kovida ir ienācis uz palikšanu..Tāpat izslimos visi..
Stulms da Pirds
9. jūlijā 15:03
:)))) .... redzu brīvprātīgos jau uz čipināšanu ... tfu .
Ilze Krieva
9. jūlijā 15:14
Galvenā problēma ir atvērtas robežas. Ja būtu atstājuši ierobežojumus, laistu tikai kravu pārvadātājus, tos, kas brauc strādāt un kaut kādus izņēmuma gadījumus, nebūtu nekāda otrā viļņa. Tagad pilns ar tūristiem, un te rezultāts. Nesaprotu, kāpēc tā? Varbūt bail tūrisma industriju piebeigt, bet rezultātā piebeigs daudzas citas industrijas un ģimenes, kur vecākiem gan jau arī nākamajā mācību gadā būs jāspēj gan bērnu pamatvajadzības nodrošināt, gan otrā maiņā par pedagogoem piestrādāt :(
Vecais
9. jūlijā 15:21
Kā var nesaprast, ka neviens ar Covid-19 nav saslimis. Ir tikai pozitīvs testa rezultāts. Man ir aizdomas, ka tie pozitīvie testi ir nepatiesi. Tas ir tikai valdības pasūtījums. Varbūt vēl visas ķīniešu brāķa maskas nav iztirgotas?
Futs Bols
9. jūlijā 15:40
Kā var nesaprast, ka tie, kuri ārstējās mājās un arī stacionāri, bija saslimuši ar Covid-19. Saslimuši bija arī tie, kuri nomira. Par kādām brāķa maskām tu runā, trolli? Sertificētas ārzemju laboratorijas atzina, ka tās ir labas.
Vecais
9. jūlijā 15:44
Futs Bols, vai tu ar Vinķeli vienu kāsi pīpē?
Stulms da Pirds
9. jūlijā 15:54
Nu cik var murgot? Vīrusi maskām iet cauri bez kādām problēmām. Un visa šitā kovidgeita ir aizsegs citām ''geitām''.
Futs Bols
9. jūlijā 16:36
Vecais trolli, es kāsi nepīpēju un muļķības nerakstu, atšķirībā no tevis un vēl daža laba. SdP, tev nav taisnība, ka vīrusi iet cauri maskām bez problēmām. Maska aiztur 95 procentus pilienu, ar kuriem pārvietojas vīrusi.
Svētais Naivums
9. jūlijā 17:12
> Dzintars LielaisŠ odien 14:40 Ļielaisa neadvātaisa, sēdi savā Ogres ūķī un nejaucies normālu Latvijas iedzīvotāju dzīvē. Tavējā, Ogrē dzivojošā kremlina viedoklis jau visiem ir labi zināms, tamdēļ nomierinies, iedzer tabletītes, bet labāk piesaki palātu Tvaika ielā, tur tādiem palīdz. Tiesa gan ne bez maksas.
Jānis Kalniņš
9. jūlijā 17:14
Sen jau kā plosās Floyd 20, šie te vēl murgo par covid 19. Floyd 20 ir daudz bīstamāks, nupat pagajušajās brīvdienās mira bēni( tika nošauti) un ikdienas ASV demokrātu štatos no Floyd 20 mirst desmitiem jaunu un spēcīgu,. Covids salīdzinot ir maza bērna šļupsti, ar ko knariņbandai tēlot baigos vadonīšus.Bet pašu knariņu raksturo citāts no filmas Ceplis-direktoriņš? rīkotājinš? idiotiņš!!!!!!!!!!!
Stulms da Pirds
9. jūlijā 17:16
Все эти утечки в хирургических и тканевых масках - вот почему чиновники здравоохранения, как правило, не верят, что ношение маски мешает кому-либо заразиться вирусом, который уже распространяется в окружающей среде. «Поток воздуха идет по пути наименьшего сопротивления», - говорит Рэйчел Джонс, доцент кафедры семейной и профилактической медицины в Университете Юты, которая не участвовала в новом исследовании. Если вирусные частицы находятся поблизости, они легко проходят вокруг хирургической или тканевой маски. А в случае с тканевой маской носители вполне могут надуть частицы, достаточно маленькие, чтобы течь прямо через ткань. https://www.livescience.com/ Ja apģerbjas kostīmā un uzliek respiratoru , tad jau no vīrusa var izvairīties . Ir maskas , kuras ir it kā drošas , bet tās ir maz , un diez vai Latvijā tādas ir .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi