Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Svētais Naivums
8. jūlijā 16:22
Nu un kāpēc neviena vārda nav par to, ko SPKC domā par dzīrēm pandēmijas laikā, kuras tiks organizētas Tērbatas ielas garumā veselu mēnesi sākot no 15.jūlija?
ER Tutu
8. jūlijā 17:01
Man jau patiktu, ka būtu vairāk aizliegumu tieši pusaudžiem ar tiem skaļajiem dēļiem, kas šovasar pulcējas lielos baros ar smēķiem mutēs namu sētās ap Kr.Barona "Uškova guantanamo" izvaroto stadionu. Viņi pēc vizītes šajā "Ušakova centrā", atgriežoties uz Purciemu namu sētās laiski smēķē (arī zālīti) un apkrāso namu un sētu sienas, arī namu numurzīmes. Tas nomāc un liek iedomāties par vīrusa sniegtajām karantīnas iespējām ar pozitīvu skatienu.
Sergejs Sergio Kalinovskis
8. jūlijā 17:05
SPKC melo nav nekada saslimoso, atkal grib ievest paniku un totalo cilveku paklausanu,es ierosinu sakt streiku pret šo!!!
Alens Delons
8. jūlijā 17:49
Nevis vajadzēs pastiprināt ierobežojumus, bet nevajag laist iekšā no tam valstīm kur ir daudz inficēto, viņi neviens nesēž nekādā pašizolācijā, šos vajag kontrolēt un likt sodus. Tas taču ir skaidrs no kurienes pēkšņi tā pieaug inficēto skaits. Ievazā šie pasaules vazaņķi. Kāda jēga bija no šīs karantīnas ,ko mēs drosmīgi izturējām. Varbūt Kariņam un Viņķelei jāatzīst ka tas gājiens bija kļūda, ja jau mēs tagad brīvi laižam visus iešā un nekontrolējam šos. Tūlīt aizies otrais vilnis urāāā.
Arturs Anckins
8. jūlijā 21:41
Labāk nekaitināt tautu ar šādiem paziņojumiem. Aizveriet ciet lidostu un problēma pazudīs. Jo savādāk pienāks diena, kad vajadzēs sēdēt mājasbet atsaucība būs daudz mazāka un ko tad darīsiet. Jautājums kāpēc nav obligāta prasība iebraucējiem lietot jaunizcepto aplikāciju ar kuru varētu visu noskaidrot.
Dzintars Lielais
9. jūlijā 06:59
Ja no usas , caur Frankfurti iebrauc ,tad tas skaitās no kurienes esi ieradies? Vajag sēdēt 2 nedēļas mājās ?
Valdis Kalnozols
9. jūlijā 08:15
Kad beigs nirgaties par iedzivotajiem ?
Lelde Berga
9. jūlijā 09:59
Ir grūti izkontrolēt tos kas ierodas no UK, un pēc būtības nedrīkstēja atsākt lidojumus uz šo valsti. Kas attiecas uz krievijas pilsoņiem - uz ko skatās robežsardze??? Kāpēc mēs tos cilvēkus šeit ielaižam?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi