Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
76 komentāri
Sakārtot:
^Buržujs sorosīts^
6. jūlijā 21:07
TAs ir tipiski vienas mazizglītotas,agresīvas un nevienu necienošas,pat pašas sevi,tautas.Un viņi vēl bŗinās,kāpēc viņus nekur pasaulē nemīl.Sabrauc bariem pēc labākās dzīves,ar cerību,ka šiem visu dos nahaļavu,bet paši darīt neko negrib..
^Buržujs sorosīts^
6. jūlijā 21:09
Russkij mir nacisma,sovinisma un ģereveņas mentalitātes izpausmes.Tad jau šiem demonstratīvi jāatņem pilsonība un jāsūta no kurienes nākuši.Mums te tādus gasterbaiterus nevajag.
Laurīts Šteinīc
6. jūlijā 21:11
Aizbrauciet uz daugavpili,tad redzesiet attieksmi!
Aivars
6. jūlijā 21:21
Esmu paaris krievenes audzinajis...parejot uz vacu valodu..Pret vaciesiem tomer ir respekt..
Futs Bols
6. jūlijā 21:21
Neesmu saskāries Daugavpilī ar sliktu attieksmi tāpēc, ka runāju latviski. Pārdevēji parasti cenšas saprast, ko es saku. Ne vienmēr izdodas, un ir gadījies, ka biezpiena vietā iedod krējumu (biezs piens) :)
Ariel
6. jūlijā 21:49
Es dzīvodama UK to pašu pateicu krievu vecenei- "es krieviski ar tevi nerunāšu, neesmu nekāda krievmongole!"
Egle
6. jūlijā 21:49
sarmīte izksatās speciāli meklē visādus veidus par ko patriotiski pašausmināties. Ja es pameklētu, kāpēc Latvija ir homofobiska pastalbedre, man tālu nebūtu jāmeklē :))
romb
6. jūlijā 22:29
Salvi Dišler, velti tu tik droši te izrādi necieņu pret latviešiem un Latviju - reiz tu par to tiksi sodīts... Bet šī dāmīte, kas sevi sauc par pilsoni no Lietuvas, apkauno lietuviešus ar šādu necieņas izrādīšanu pret latviešiem!
Harry
6. jūlijā 22:36
Sarrmiite tu tikko piedzimusi esi , vai ?! Taa bija un buus , valstii ar 80 % latvijcu . Kaa aamen bazniicaa 😁
Anna Zeņuka
6. jūlijā 22:36
pārdevēja gados no Lietuvas nezina latviski,angliski apkalpot,krieviski nedrīkst!tad nelaidiet tirgū leišus!bet ēst pa lēto Sarmīte grib?un iepērkas arī Maximā nevis vietējā zemnieka veikaliņā?
Dzintra Kalnišķe
6. jūlijā 23:32
Ko jūs te visi klaigājat !!! Vispirms izlasiet rakstu līdz galam un otrkārt, kāds no šeit satrauktajiem par krievu valodu, padomājat ar galvu ,par ko jūs kliedzat!!! Skaidri rakstīts ,ka pārdevēja ir lietuviete, un ja viņa runās broļu tautas valodā jūs sapratīsiet !!!???? Tad kad paši braucat uz Lietuvu ēst cepelīnus,vai staigājiet pa tirgu vai veikaliem, kādā valodā tad jūs sazinaties ar leitukiem,ne krievu valodā!!!??? Viena Sarmīte nepainteresējas kaspar lietu un piekliedz pilnu Rīgu !! Nākošajā reizē tā pārdevēja parunās ar viņu lietuviski, ko tad viņa darīs !!! Tad jau lietuviešiem sen jau vajadzēja visus latviešus izraidīt no Lietuvas, kuri uz turieni aizbraukuši liela daļa ar lietuviešiem runā tikai krieviski !!! Tā iet ,ka viena Sarmīte satracina visus mēdijus,bet beigās tas velns nav tik melns...
Susī
6. jūlijā 23:52
Leišu iedzīvotāja krieviski gan spējīga iemācīties ļerkstēt, bet latviešu valodā ir nespējīga sarunāties. Un viņa ir nepilsone? Viņai ir vispār darba atļauja? Viņa legāli strādā?
Stulms da Pirds
7. jūlijā 00:34
Vispār jau Dzintra pateica kā ir . Es pa Lietuvu nobraucu 3 gadus ,reisi bija Lietuva - Rīga. Un diemžēl , visa kontaktēšanās notika krievu valodā . Ne leiši zin latviski , ne es zinu lietuviski. Pat nolēmām , ka jaierosina skolās mācīt kaimiņu valodu.:)
Vejins Latmo
7. jūlijā 02:18
es domāju,kā gribu tā runāju!piepisties var pie staba!tāpat kā kiievas fašisti grib slepkavot un prasa gebesiem,lai atļauj vēl vairāk slepkavot!deputāts ar un bez likuma ir slepkava un zaglis!trusenes no amerikāņu karoga es 100gadus redzu!tas ir normāli!puņķus šnaukt pionieru kaklautā tas bija aiskustinoši!pēc trisdesmit gadu diršanas var iedirst deputātam mutē!a kas ir deputāts,tautas zaglis un pindosiem pakaļā līdējs!un latvijas karogu nevajag aistikt!baklani!
priekšēdētājs Mao
7. jūlijā 02:21
Vai kāds no rusofobiem to mazo rakstiņu izlasīja līdz galam, mikrocefāli? Tā pārdevēja bija lietuviete nevis krieviete. Ko jūs te pīkstiet?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi