Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Harijs R.
3. jūlijā 11:19
Taksīts klientam čeku deva?
Rolands Kviesis
3. jūlijā 12:04
Hmm.. VISIEM autovadītājiem ir jānokārto pirmās palīdzības sniegšanas eksāmens.. Tad kādēļ taxists vēršas pie policistiem?
romb
3. jūlijā 21:00
Paldies taksistam, ka neapjuka! Bet vai nebija prātīgāk vest uz Stradiņu slimnīcu, kas atrodas turpat netālu? Tomēr taksists - vajadzēja zināt, ka slimnīca ir turpat blakus...
Agris Aboltins
3. jūlijā 21:17
Roland Kviesi..., tā ir tikai naudas slaukšana. Pat mediķiem, ja neesi tai brīdī darbā iesaka nepalīdzēt. Var sanākt tiesu darbi, ja cietušais tomēr "atdos galus". Tev, ja nav mediķa izglītības, nemaz nav tiesību palīdzēt. Es personīgi šādos sūdos iekūlos pats, tik mani glāba fakts, ka manu palīdzēšanu pārņēma mājas īpašnieki, kas bija absolūti idioti. Vienam pa telefonu stāsta ko darīt, tas otram... Vienalga, viss šķērsām. Uzskatīja, ka es būdams ārzemnieks, neko nejēdzu. Man pēc tam mentenē vajadzēja skaidroties. Cilvēks savā ziņā nomira man rokās. Kamēr biju es viens, bija ok. Var jau būt, ka tāpat vairs neko, bet tā sajūta nepamet, ka varbūt es varēju izglābt. Nezinu. Tas bija Anglijā. Pāris gadus atpakaļ Vācijā pie manas mājas "čurkas" iemauca viens otram sānos, mašīna avarēja kokos. Gandrīz pa muti dabūju un vēl viens džeks. Pie kam viņš reāli mediķis. Sapratām bez runāšanas, ko kuram darīt kamēr atbrauks ātrie. Nelaime, ka cietusī bija. Nez no kurienes uzradās čurkas kā mēsli. Mēs nedrīkstot viņu aiztikt. Tas vēl mēģināja skaidrot, bet ko paskaidrosi pērtiķiem. Pat tie ir gudrāki. Jautrākais, ka ātrajos ar bija tikai veči, bet tā kā bija jau arī policija, pērtiķiem nebija variantu. Tā lūk.
Kaspars Lielais
5. jūlijā 10:15
Ja aizvestu uz slimnīcu. Palīdzību būtu dabūjis ne ātrāk kā pēc stundas .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi