Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Vecais
30. jūnijā 20:48
Lai tā persona pieprasa veikt atkātotu testu. Atbilde būs negatīva, jo tā ir testa kļūda. Nevajag biedēt cilvēkus.
Arita Takahashi
30. jūnijā 22:19
Nu kuram gan gribēsies tagad vasaras laikā tupēt karantīnā. Gan jau ka visi staigās apkārt, ies uz darbu, dosies atpūsties ar ģimeni utt. - viss atkal sāksies līdzīgi kā marta mēnesī, kad tas irānis ar vairākiem autobusiem iznesās cauri Rīgai un aizbrauca uz Igauniju. Dēļ dažiem neapzinīgajiem septembrī skolas būs ciet, universitātes ciet, un tā 10 gadus pēc kārtas, kamēr beigās 30- gadīgie bērni saņems atļauju klātienē pabeigt 9.klasi.
Stalkers Stalkers
30. jūnijā 23:19
Kurš muļķis pieteiksies?
JĀZEPS DŽEDAJS
1. jūlijā 07:19
Jā nu tad tomēr...Ir iespējams ,ka taisnība ,,tiem kas prognozē ,ka tas vis ir radīts ... Viņi maksā naudu ,,un mēs izpildām..Jā ,tā var turpināties ļoti ilgi..Un ir izdevīgi ,jo viņi dod naudu..Un es piedalījos anketas izpildē..Galvenā doma ,,kas nāca no anketas , viņi ļoti vēlās ...Lai mēs valsts sabiedrība kļūtu ..Tādi kas vairs neko ,nevēlās darīt ,,kuriem nav gribasspēks ...Viņi par katru cenu ..Vēlās radīt jaunu sabiedrību...Tos slimniekus var atrast ,,un atradīs laukos...Protams ka būs jauna pandēmija ..Viņiem tā vajag ... ..
Arita Takahashi
1. jūlijā 16:45
Oi, kā nu mēs tagad domājam, kā šitas vīruss bija ieplānots un kā tā sekas arī bija ieplānotas. Un Spānijas princese bija ieplānojusi nomirt un Lielbritānijas premjerministrs bija ieplānojis inficēties... Un visādiem spiegiem ir ieplānots visus plānprātiņus, kuri sirgst ar izsekošanas māniju, kārtīgi novērot. Nu nevajag jau savu šizofrēnijas diagnozi visiem demonstrēt, jo šitas nejaušais no Ķīnas laboratorijas izsprukušais vīruss ar radījis totālu jucekli visā pasaulē. Neviens nezina, kā lietas attīstīsies tālāk gan politiski, gan ekonomiski, gan epidemioloģiski.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi