Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
māris orniņš
27. jūnijā 20:47
Neviens tur neapgalvo ka vainīgi Krievi. Tik pat labi var būt bojāta kāda NATO zemūdene.
Futs Bols
27. jūnijā 21:12
Māri, tu esi krievu draugs? Rakstu izlasīji? "Nīderlandes Nacionālais sabiedrības veselības institūts norāda, ka analizējis Ziemeļvalstu datus un aprēķinājis, ka radionuklīdi nākuši no Krievijas rietumiem un ir "mākslīgas izcelsmes", proti, tie varētu būt saistīti ar kodoldegvielas elementa bojājumu kādā kodolspēkstacijā."
Be Mo
27. jūnijā 22:23
un kāpēc ne "novērots, pamanīts"? vai tad latviski ir grūti uzrakstīt?
māris orniņš
27. jūnijā 22:49
Jūs esat ieciklējušies uz PSRS. Latviju pārdeva Ulmanis, ne Ļeņins ne Staļins nebija Krievi. To vienmēr der atcerēties.( Arī mani senči bija izsūtītie,bet to nedarīja Krievi,drīzāk Latvieši kuri viens otru neieredz . Es aktīvi piedalījos padomju varas gāšanā bet tādus kadrus kā Godmani un Šķēli tanī procesā neatceros. Arī Freiberga un Kariņš nogaidīja labākus laikus
māris orniņš
27. jūnijā 23:10
Sēņu veci piedod,bet tu tiešām esi sēņu vecis.
Futs Bols
27. jūnijā 23:18
Māri, tu neatceries, ka Godmanis bija premjers Latvijai trauksmainā laikā, kad Rīgā ārdījās omonieši? Tad ir slikti ar tavu atmiņu. Es gan to lieliski atceros.
Futs Bols
27. jūnijā 23:26
Tad jau tu neatcerēsies arī to, ka Gomanis vadīja Tautas fronti. Laikam esi vēl pavisam jauns, palasi grāmatas par to, kā Latvija atguva neatkarību.
Kurmis Kurmis
27. jūnijā 23:26
Kad krievs ir atzinies savos nedarbos?NEKAD!
māris orniņš
27. jūnijā 23:38
Godmanis neko nevadīja,un grāmatas dēļ tā man nav jālasa. Es ar visiem tiem ākstiem esmu personīgi pazīstams un tāpēc savu vārdu arī neslēpju.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi