Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Svētais Naivums
23. jūnijā 12:42
Varbūt beigsim reklamēt nejēdzigas un nekam nederģas lietas? Šajajai līmgrammai( sauktai par aplikāciju) ir vien tāda jēga, ka uzzini ka esi inficējies jau pēc tam kad esi inficējies. Kāda praktiska jēga ir šim izstrādājumam - nekāda. Kamdēļ jāreklamē kaut kādas nejēdzības kurām nav nekāda praktiska labuma, vien tiri teorētiski virtuāls? Turklāt katru dienu tiek pārbaudīti tūkstoši. Kur ņem tos pārbaudāmos tūkstošus dien dienā, viņējie paši skrien? Pēdējo dienu laikā inficēto neesot, priekš kam jālieto zilā zoba programatūra, kurējā tērē vieddrauga enerģiju un lietotāja veselību?
BUFU
23. jūnijā 12:47
Ja arī man būtu tā app, tad lūdzu paskaidrojiet kā tā app zinās ka esmu inficēts? Tipa jau internetu neizmanto...Nezināju ka bluetooth māk piekļūt kādām datubāzēm...
Dagers Ivlins
23. jūnijā 12:48
Aizver muti!!!!!
Futs Bols
23. jūnijā 12:50
Jā, AC, tev vienīgajam tā liekas, jo Dumpja ieteikums ir ļoti prātīgs.
Vecais
23. jūnijā 12:56
Pirms pāris dienām piedalījos kādā pasākumā skaistā dabas vietā, kur tika svinēti Vasaras Saulgrieži. Tauta bija daudz sabraukusi, protams netika pārsniegts atļautais 300. Skanēja Līgo dziesmas, bija ugunskurs, siers, bet alus vietā no Jāņu zālēm vārīta tēja.Tātad neviens nepiedzērās un nepārkāpa ar Covid-19 ieviestos noteikumus. Lielākā daļa apmeklētāju bija jaunieši ar bērniem, tātad no vienas ģimenes. To es saprotu.
U ģ i s Kār kl iņ š
23. jūnijā 12:59
Murgs kartējais. Lai izspiegotu un sodītu? Nejau aplikācija lai palīdzētu kādam neslimot.
Sonata Tweet
23. jūnijā 13:16
Cik tam cilvekam ir samaksats, lai vins runatu sitadas mulkibas?
Ainars Vīndedzis
23. jūnijā 13:22
Līgo! p.s. Un Sonata,nepiedzeries un Andrew,tu tāpat nesvini jo esi halops ;D
Janis Ozolins
23. jūnijā 15:36
Nopirkti ārsti, politiķi un valdības. Pasaulē nauda sadrukāta kvadriljonos, tāpēc jānolaiž valstu ekonomikas, jo naudai nav nekādas vērtības. Tāpēc jāizdomā covid-19.rudenī būs covid-20 pro. Klaunu karuselis turpinās.
Futs Bols
23. jūnijā 17:10
No kurienes tu raksti, Ivan Dubov, - no Krievijas vai Baltkrievijas? Tur naudai tiešām ir maza vērtība, bet zini, mums Latvijā apgrozībā ir eiro, kas ir viena no stiprākajām valūtām pasaulē.
Gunārs Lapiņš
23. jūnijā 17:32
Pie mums nekaunīga muldēšana ir visstiprākā pasaulē ! Pat likumi, kas neesot iecirsti akmenī nav likumi ( diasporas un koalīcijas vadonis Egils ); Druvienas izrāde "Skroderdienas" / šodien - Līgo svētkos / veidota kā parodija par Blaumaņa darbu - ar spiegšanu, apgrābstīšanos un sliktām vīzijām mūzikas pavadījumā ... Sabojāts svētku noskaņojums
Sonata Tweet
23. jūnijā 17:33
to futs bols Kops kura laika eiro ir vertiga valuta?
Agris Aboltins
23. jūnijā 17:52
Atradās 4% duraciņu, kas tam visam noticēja. Nu jā, vecākos jau grūti piečakarēt un pārējie jaunie ir ārzemēs. Redz kur patiesā situācija Latvijā. Tikai 4 % tic tam sviestam.
Melānija
23. jūnijā 19:18
Vienīgais saprātīgais cilvēks,attiecībā uz to Covid.Viņš neko nesakarīgu nesaka,un vai tad tas ir slikti,kad gudrs cilvēks pabrīdina,lai mums tas vīruss nebūtu.Īstenībā jau tas Covid pašiem nemaz nebija,tas tomēr bija ievests no ārzemēm,diemžēl,patīk kādam tas,vai nepatīk,.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi