Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
53 komentāri
Sakārtot:
Vecais
18. jūnijā 14:13
Kāpēc baltie strādā: https://www.youtube.com/watch?v=TAB8115fXIY
Futs Bols
18. jūnijā 14:18
Nu daži kritizē. Tāpēc, ka tas sakrita ar rasisma skandālu Amerikā. Man patika šis komentārs: Daži jautā, kāpēc viņa ir baltā. Tas ir tas pats, kas jautāt, kāpēc Āfrikā skulptūrā attēlota melnā. Tikmēr "patīk" skaits BBC Instagram kontā, kur ir mūsu skulptūras attēls, jau pārsniedzis 320 tūkstošus.
Stalkers Stalkers
18. jūnijā 14:19
Tumšādaina daktere ir katra vīrieša sapnis:). Pārkrāsot un izbalināt matus! :).
dzintra
18. jūnijā 14:21
Brīnums,ka Bikše vēl nav nodēvēts par rasistu.Lai nu tagad saņem to,ko pelnījis,iesaistīdamies tādā partijā,kā "Par/attīstībai".
Jānis Jansons
18. jūnijā 14:26
Ja Bikše šeit Latvijā uztais;itu melnu galvu,tad viņš būtu nolinčots.
Evgeni Tarasov
18. jūnijā 14:30
un blakus netradicionālas seksuālas orientācijas ārsts, viss rietumeiropas tolerances garā
Buuu
18. jūnijā 14:42
Starp citu arī sauļoties ir rasistiski šodien! Tā kā nākamreiz, kad dodies uz pludmali aizdomājies, vai tava sauļošanās neaizskars kādu melnādaino dvēselīti!!!
Inga Maknamara
18. jūnijā 14:45
Skulptūra baltiem ,skulptūra melniem , arī šķībacainiem un velniem , skulptūra tranvestītiem un gejiem , arī tiem ar sarkaniem sejiem ..
jabis
18. jūnijā 14:46
draugi, nejauksim te iekšā seksu vai rasismu - latvieši vienkārši nezin , no kā pareizi šiem nomirt ,la izpatiktu savai priekšniecībai, jo tā arī nezin. Nu no kā lai tāds latvietis pieklājīgi nomirst?
Piligrims Vilkatis
18. jūnijā 14:47
Nu vajadzēja tagad pārkrāsot strīpainu - visās varavīksnes krāsās + vēl arī melno (baltā nav obligāta, jo baltie jau neprotestēs) un visi laimīgi. Quo vadis?
Buuu
18. jūnijā 14:49
Skumjākais jau ir tas, ka tikko melnais pārņem varu tā viss tiek izzagts, izpostīts, degradēts. Tā tas bija ar bijušajām kolonijā āfrikā, tā tas ir ar čikāgu. Paralēles var vilkt ar šodienas kremli, kurš okupē un degradē :(
jabis
18. jūnijā 14:49
draugi, nejauksim te iekšā seksu vai rasismu - latvieši vienkārši nezin , no kā pareizi šiem nomirt ,la izpatiktu savai priekšniecībai, jo tā arī nezin. Nu no kā lai tāds latvietis pieklājīgi nomirst?
Banāns Mētelī
18. jūnijā 14:52
Atbilde vienkārša tā lai krāsainie saprastu: tāpēc ka šī skulptūra ir kā Maikls Džeksons, sākotnēji tā bija melta, tad mēs nokrāsojām baltu
Silva Dziedataja
18. jūnijā 15:00
Arī melnais rasisms ir rasisms- un to vajadzētu norādīt pie katras izdevības. Šeit tāda izdevība ir. Uzbrukumi Bikšem ir ļoti skaidri, ļoti nepārprotami rasistiski.
dzintra
18. jūnijā 15:11
Bikšes partijas biedrs Stīls jau liek saldējuma ražotājiem atvainoties tumšādainiem cilvēkiem.Vai Bikše par bezkaunīgo skulptūru atvainosies Stīlam?Izskatās,ka tas notiks.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi