Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Tamis Jamis
6. jūnijā 16:24
Paldies Dievam ka puishi ir majas!
Sandris Ozols
6. jūnijā 19:34
Viss ir labs, kas labi beidzas!! Prieks, ka puiši mājās,un viss ok... Un šis varbūt kalpos kā paraugstunda pārējiem "sprīdīšiem-laimes meklētājiem"- šeit jūs neviens negaida tā vienkārši... nav 2009-2012 gads,kad jebkurš Rīgas plencis varēja "stopēt" uz Hamburgu, Berlīni,lasīt naudu,kas tajā laikā burtiski mētājās uz ielas, strēbt alkoholu mucām utt.. tie laiki šeit ir beigušies.. Gribi kko sasniegt-ir jāstrādā.. un ne jau caur Latvijas ağentūrām jeb vācu "laigt" firmām, bet gan pa tiešo, proti vācu val vismaz A1 līmenī, ir sākuma kapitāls min 3000.00€, dzīvokļa īrei, garantijas depozītam par 3 mēnešiem uz priekšu,dokumentu noformēšanai, un lai "izvilktu"garu līdz nākamā mēneša 15.datumam...ir pazīstami, kas var sniegt pilnu informāciju par izvēlēto uzņēmumu..tad var mēğināt...un negaidi labu cenu no vāciešiem,lai kāds meistars tu nebūtu, tu esi NEKAS,tu esi vergs no "trešās pasaules valsts", tev Vācijas darba tirgū nav praktiski nekādu tiesību, saņem savu minimālo un priecājies par dzīvi....paiet gadi, kamēr tu vari sevi pierādīt...... Un arī nav saprotams-kāpē jābrauc prom no Latvijas, ja tur tos pašus 1000-1200.00 € mēnesī var brīvi nopelnīt..?? Kur loğika...?
Futs Bols
6. jūnijā 20:37
Beerdrinker, nomierinies vienreiz un liec puišiem mieru. Ne mēs zinām, cik viņi pelnīja, ne arī to, kā nopelnīto tērēja. Labāk papriecājies kopā ar pārējiem, ka viņi veiksmīgi atgriezušies dzimtenē.
Agris Aboltins
6. jūnijā 21:29
Sandri Ozol, nekad nekas nav bijis par brīvu. Arī 15 gadus atpakaļ. Man nebija iespējas Latvijā nopelnīt tik, cik man tobrīd vajadzēja. Meitiņai bija problēmas. Aizbraucu uz Angliju. Strādāju kā lops un jā, atstāju sev naudu lai būtu par ko piedzerties. Izsviedu poļus, par ko man pēc tam bija problēmas. Es daudz ko nesapratu, biju jauns. Bija panika par bērnu, irets dzīvoklis, mašīna kredītā. Jā, es salūzu, sieva ar. Mēs tikām ar to galā, ir ok, nupat apritēja 25 gadi. Zini, mani apčakarēja mazliet Dublinā, es ar esmu dzīvojis tāpēc, ka man ir jābaro ģimene. Esmu dzīvojis lidostās un lasījis naudu, ko pamet steidzīgi klienti. Nav svarīgi. Tai brīdī man mājās viss juka un bruka. Detaļās neiedziļināšos. Bet, es saglabāju to, kas man ir visdārgākais. Mani absolūti neinteresē citu viedokļi. Tā teikt, par vēlu tos sniegt
Agris Aboltins
6. jūnijā 21:35
Ak jā, atvainojos, Sandri, man te ir vēl cilvēki, kas novērš uzmanību. Es esmu gulējis parkos, lepnās jahtās (vairs tā nevar, bet tad varēja). Kas paradoksāli, esmu redzējis cietumā sienas no abām pusēm. Pamēģiniet bijuši ārpusē nonākt iekšā. Lai veicas, ja smadzeņu nav. Un, nekad nesakiet NEKAD!!!! Ja godīgi, ejat dirst!
Sandris Ozols
6. jūnijā 23:02
Agri, katram cilvēkam dzīvē ir bijuši dažādi momenti... Katram savs stāsts, nav svarīgi, svarīgi ir kas cits- nonākot šādās, Tevis pieminētajās situācijās, cilvëks daudzkārt vnk "sazlūzt"...un šajos momentos tu izdari izvēli-vai nu kāp uz korķa, un visiem parādīt savu vājumu, jeb nu vnk dzīvo tālāk... Kā droši vien ari šie 3 bēdubrāļi- atrada darbu, domāja-oo,tagad viss būs bumbās, mēs tak Vācijā, euu,te tik i dzīve...aagaa, lika pagaidīt-atliek dzīvē satikt vienu tādu Beerdrinkeru no Reinas, kam vienīgā doma dzīvē ir- bļin, cik tad viņš īsti nopelna, bļin-a ja nu vairāk šis pelna, kā es.. ko nu...un viss- tava dzīve sāk vnk "izputēt"...
Agris Aboltins
7. jūnijā 00:32
Sandris Ozols, tikko ar "alusdzērāju" runāju. Nezinu, neesmu viņu redzējis. Man ir vienalga, ko Jūs domājat. Es tiem puišiem gribēju palīdzēt. Izdarat, saņemsiet naudu un braucat mājās. Es to ierakstīju publiski. Tici man, ja viņi bija reāli, viņi lasīja. Jebkurā cilvēka sindroms. Neviens ne uzrakstīja, TĀTAD PALĪDZĪBA NAV VAJADZĪGA. Jo mana palīdzība būs darbs =nauda. Atvainojiet, ko esmu redzējis es, nevienam neko!
Agris Aboltins
7. jūnijā 00:38
Sandri..., Vācija nav sapņu zeme. Un jā nav nekādas sajēgas, tad te nopelnīt ar tikai minimālo. Tas tā, tiem, kas neko neprot, bet gri daudz. Aizmirstat, tā šeit nav!
Aivars
7. jūnijā 06:16
Man ir zinams personazs kurs 7 gadi atpakal ieladeja velosipedu autobusa un aizbrauca uz Vaciju Laimi meklet.Ar sms sazinajamies tad vairak nevareja.Lidz brivajam darba tirgum bija palicis menesis un tadel ari neviens ar vinu neielaidas nekadas darisanas.Menesi nodzivoja pa meziem apkart Nirnbergai.Patstavigi mainot dislokaciju jo gadijas ka vietejie sadu fruktu prasti padzina ja manija.Dzekam tika piedavats atgriezties ja kas ko mocities...Nepadevas..un uz sodienu ir nesudigi iekartojies
Armands Rudans
7. jūnijā 11:23
Vis ok čaļi mājās.Es tik vienu nesapratu kāds tur sakars ar maskām un hallo.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi