Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
Futs Bols
28. maijā 22:02
Salvi, kāpēc latvietim savā zemē būtu jārunā krieviski?
Dzintars Lielais
28. maijā 22:35
Tie bija Rafšans un Džamšuds,bāleliņu draugi....
Haks Piterss
28. maijā 22:46
Pastalkrancis neēdis palika ...... aūūūūūū ...... Ha ha ha ha ha !!!
Rudolfs Kaķis
28. maijā 22:48
Interesanti būtu zināt kādā valodā viņi Maskavā vai londonā runā ar klientiem???
Haks Piterss
28. maijā 22:48
Drīzumā TB / LNNK ievedīs kādus 50 štukas krieveļu , tad varēsiet gaudot . Paši strādāt negrib ...
Ingo Tor
28. maijā 22:54
Gosdep, kāds sakars Uzbekistānim ar Putinu? Kāds krieviem šajā rakstā ir sakars ar kaut kādu Uzbekistāni. Cik saprotu tad šis ir tas izslavētais iebraucēju darbaspēks, jo latviešu nesot kas strādā
Beerdrinkers Von Kowelenz
28. maijā 23:07
Video neiet, ķērās. Armands slēpj savu seju, jo baidās no agresijas? Latvietis baidās savā zemē? Kas vēl nebūs???!!!! Aš pretīgi palika! Es tam čurkam zobus izsistu, ja es redzu tādu šaizi, es traks palieku, es sāku sist! Aš skrobe, ka es tur nebiju! Un, Armand, tu slēp seju tādēļ, ka pašam kauns par to, ka nerīkojies tā, kā vecim pienākas darīt!
Māris Smilga
28. maijā 23:07
Ar šādiem antilatviskiem bidlām ir pilna Rīga, un neviens viņus nekontrolē un nerausta. Iedomāsimies, ja Krievijā vizinātos tādi pat vāciski runājoši kurjeri - tas tak būtu starptautisks konflikts. Nu bet Latvijā tak var...
Trekngailis
28. maijā 23:25
katrs gudrs latvietis labi zin arī krievu valodu. Kā citādi lasīs skaisto dzeju, grāmatas?
Beerdrinkers Von Kowelenz
28. maijā 23:51
Māri, bidlas ir, tā ir. Tā vienmēr ir bijis. Bet problēma ir citā- gļēvi daudzi letiņi ir palikuši, pilns ar armandiem. Arī krievi ir gļēvi palikuši. Nezinu, kamdēļ. Viens piemērs- braucu pilnā autobusā, jā, Rīgā, sēž divi urlas, pieauguši, tā uz 30, pretī sīka meitene, nepilngadīga. Urlas sāk viņu grābstīt, zem brunčiem lien! Mazais meitens, krieviete, starp citu (urlas arī bija krievi), nobijusies, nezina ko darīt. Autobuss pilns, visi redz to, kas notiek! Bet visi klusē, kā latvieši, tā arī krievi! Pretīgi! Es nekad neklusēšu! Izvilku vienu lopu no busa, otrs, nez kāpēc neizkāpa, un iedevu viņam pa purnu. Nē, es nelielos, kā sīkā kompja paaudze noteikti domā, nē. Mani pārsteidza vien tas, ka busā bija daudz veču, bet neviens man nepalīdzēja! Visi notiekošo izlikās neredzam- ne mana cūka, ne mana druva.
Trekngailis
28. maijā 23:52
Stavot aiz auto, viņš nelikumīgi atņēma brīvību vadītājam. Viņš nav pilnvarots novērst pārkāpumu. Jāierosina krimināllieta. Un ta varēs tēlot varoni pie zekiem!
Trekngailis
28. maijā 23:54
To beerdrinker. Šitā kādu reiz nopietni piekausi un varēsi maksāt. Ja to redzēji, vajadzēja rakstīt iesniegumu.
Filips Līcis
29. maijā 00:37
Krievu valoda ir tiešām skaista valodā! Lasīt orģināl darbus ir patiess gandarījums. Ir tikai viens ,, BET" Nejauciet visām klāt POLITIKU. Ar tās klātbūtni tiek sēts naids, nepatika un daudz kas cits. Nožēlojami, ka turpmāk pat PII tiks liegta krievu valodā Vot, angļu, vācu, franču, spāņu, itāļu un velns vēl sazin kādas ,.. tās tik ir valodas, bet krievu, valoda daudzu acīs ir tikai,, sūds" Un tādā attieksme ir jau pretīgā! Valodas, patīk vai nepatīk ir jāprot!
Beerdrinkers Von Kowelenz
29. maijā 00:41
Ja kādam nepieleca, es to Trekngailim teicu.
Beerdrinkers Von Kowelenz
29. maijā 00:57
GosdepaAģent, tak šaubu nav, arī Gogolis teica, ka moskaļi pat kāpostu zupu ēd kopā ar tarakāniem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi