Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Ilona Kalnina
27. maijā 21:07
Ko beidza Ārlietu ministrija ? :)
Baiba Liepiņa
27. maijā 23:17
Kas bija tie gudrie un viedie cilvēki, pateicoties kuriem šis nebùt ne viedais un labu manieru ne gluźi pārzinošais kungs pie saviem titulētajiem amatiem tika? Tas ka noslapja un caura zàbaka iztek tikai dubļains ūdens-tā gadās! VECI ZÀBAKI IR DAUDZVIET , bet ne visi tos valkà. Manuprārt, diezgan analoģiska situācija šì cienìjamà kunga situācijà. P.s. neraugoties uz to visu situàciju kopumà - būs vienmèr veco zābaku valkātāji.
Jānis Rullis
27. maijā 23:40
Diplomātam laikam tagad nepieskaramība. Piesavinājās 103 tūkst. un nekas, dzīvo un darbojas tālāk. un par citīem pasmejas.
Dainis Dobelis
27. maijā 23:42
Ha. Šis, slimais, sarīkoja vakariņas un prezidents Vējonis ar vēju biksēs paklausīgi uz tām skrēja. Smieklīgs pats un visa prezidenta kancelejas banda. Liekat mieru slimajam. Lai staigā, ja nav kaitīgs. Vaina jau mūsos. Uzvilka taču mūsu prezidentu, kā tādu pāķi ar visu ZZS.
Agita Laiveniece
28. maijā 09:17
Brīnos par šo pretigo zirga ģīmi Brēmani,reti glums un pretīgs ģīmis,kurš sola internetā visas ,,izdrazt,, noteikti neviena viņam vairs nedod! Tāds diplomāts,valsts vizītkarte kā bomžiem.Reti apdalits tips,kurš meklē augsto plauktu sievietes,lai kompensētu savu mazo krāneli.
Emma Pupa
28. maijā 09:45
Brēmanis nekad nav licies simpātisks, bet šeit gan viņam 100% piekrītu. Vīruss nav nekas cits kā problēma cilvēku galvās. Liela problēma Lielās galvās, kuras masveidā potē mazāk gudrās galviņās....un drīz jau arī būs vakcīna. Tad visi varēs laimīgi šo sērgu uzņemt sevī. Farmācijas bizness atkal būs par pāris miljardiem bagātāks. Un aitas tikai turpinās blēt vienā meldijā, kā viņām saka priekšā.
jabis
28. maijā 10:10
Brēmanis ir tipiska latviešu valsts seja, bet viņam piemīt kaut kas tāds, ko pie citām sejām nesameklēsi ar uguni - godīgums. Un tas jau latviešu priekšniecībai ir kā dzelksnis mugurā. Niluška priekš šiem labu labais, a Bremanis - vienīgais sliktais.
Agita Laiveniece
28. maijā 10:51
Godīgums😂😂😂😂 Vienlaicīgi satiekas ar piecām sievietēm,un piemīt godīgums 😂😂😂😂
dzintra
28. maijā 11:25
Brēmanis jau par sevi visu ir pateicis,bet par grāmatu dedzināšanu krāsnī jāpiekrīt.Tas izskatās tik pat stulbi,kā teksts par ieslodzīto"dedzināšanu krāsnīs"
jabis
28. maijā 13:40
jā, Agita, piekrītu, ka tas nav godīgi,- tikai piecas var vienlaicīgi gozēties Bremaņa dāsnuma un sirsnības saulītē, a Tu paliec ārā aukstumā. Tas Tev vis nav kā krieva dziesmā par Ivana 5 drostaliņām, tur gan ir zināms traģisms.
Elisa Meijere
28. maijā 20:27
kur tāds kretīns var strādāt diplomātiskajā korpusā!. Prāts un uzvedība kā kolhozniekam.! Joki stulbi, tizli un nevietā. Viss kas ar viņu saistīts neliecina par jebkādu inteliģences pazīmi, kā kautko izdveš tā tikai vienas mulķibas, turklāt vēl prasts joberis. Zeme atveries, ja šādi tipi var pārstēvēt LV ārvalstīs.
Jānis
29. maijā 07:37
Vēl viens covidiots, lai ved uz '' Mārsnēniem'' un aizliedz lietot maskas un cimdus, lai apkopj slimos, varbūt kaut ko labu savā dzīvē izdarīs...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi