Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
28 komentāri
Sakārtot:
Trekngailis
26. maijā 15:01
Vajag 100 eiro nodokli. Katram sīcim telfons rokā. Pilnīgi degradēti. Labāk būtu Bībeli pieturā šķirstījuši. Dieva vārdu mācītos!
Sonata Tweet
26. maijā 15:45
Man ir racionalizacijas priekslikums - uzeiz visu algu parskaitit nodoklos, nodevas etc. Kam vispar cilvekam nauda? Lai strada un par maksu neruna. Ja godigi, nesapratu par ko ta nodeva jamaksa. Un tad vel brinas, ka visi muk no turienes atpakal neskatoties.
Svētais Naivums
26. maijā 16:13
Trekngailis Šodien 15:01 Kura dieva vārdus, tad tiem sīčiem būtu jālasa?
Futs Bols
26. maijā 16:21
Sonata, tu pat nesaprati, ka šo nodokli maksās sakaru tīklu operatori, nevis telefonu īpašnieki.
Sonata Tweet
26. maijā 16:29
to Futs Bols Ja, sakaru operatori, bet naudu iekases no cilvekiem.
Futs Bols
26. maijā 16:32
Viņi tāpat laiku pa laikam palielina tarifus, tos pieliktos 4 centus neviens pat nepamanīs.
Kristaps Kr
26. maijā 16:36
Nebūtu slikti, ja futs bols padomātu ar galvu un saprastu ka ierēdņi atrada veidu kā piezīsties. nekas vairāk. Un tas nozīmē ka viņi kļūs arvien neatkarīgāki no tiešajiem nodokļiem un nodrošinās savu eksistenci un ražojot vājprātu. Un viņiem nebūs jāuztraucās ka naudiņa varētu pazust. Nekvalitatīva un zādzība lielos apjomos.
Futs Bols
26. maijā 16:44
Kur tu redzi zādzību? Valdība iedala sakaru operatoriem numerācijas resursus, tātad sniedz pakalpojumu, un par to iekasē nelielu nodevu. Igaunijā nodeva ir vairākas reizes lielāka, tātad tur ir zaglīgāki ierēdņi, pēc tavas loģikas?
Nav Svarīgi
26. maijā 16:52
Ņemu savas domas atpakaļ. Latvija tomēr ir debīla valsts.
Nav Svarīgi
26. maijā 16:55
Nodoklis par ciparu. Zeme atveries.
Kristaps Kr
26. maijā 16:55
Jup. Šis nu ir pilnībā stāsts par tukša gaisa tirgošanu. Ok excel tabulas veidošanu. Numerācijas resursi , tas ir cipari no 26123456-26999999? Tas taču ir vismaz smieklīgi, kur tieši ir pakalpojums? Jā, iedalot šos numurus un iekasējot par to gada nodevu ir apčakarēšana.
Futs Bols
26. maijā 17:11
Palasi Nacionālo numerācijas plānu, numuru ir daudz vairāk un sākas ne tikai ar 2, un valdība tos visus ciparus piešķir un kontrolē. Loģiski, ka paprasa par to samaksu.
Haks Piterss
26. maijā 17:26
Par reizrē\kina tabulām arī būs nodoklis ? Un cik jāmaksā par ''0'' ? Nodokli par sporta sacensību rezultātiem --- arī tur tiek izmantoti cipari ! Un par autobusu sarakstiem !
Haks Piterss
26. maijā 17:40
Nākamais līmenis būtu nodokļa ieviešana uz atsevišķu burtu lietošanu ---- piemēram par burtu ''e'' ....... Kontrolieris saskaita un izraksta rēķinu ..... Nodokļu burtus var ik pa laikam mainīt --- būs jautrāk !
Kristaps Kr
26. maijā 17:53
Piešķir numuru blokus un operatori tos izdala klientiem. Kontrolē konkrēti ko? Vai numurs nav piešķirts kam nepienākas. Nu kas tas par murgu. Pašlaik Tu mēğini man iestăstīt ka numuru izdalīšanā klientiem piedalās valsts ierēdņi, nevis operatori un šie ierēdņi neatlaidīgi un varonīgi 24/7/365 strādā pie tā visa. Tieši ko viņi dara? Verās excelī uz numuru apgabaliem?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi