Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Egle
23. maijā 17:58
Latvija, mani tas neizbrīna, protams, ka par šādu nodarījumu reāla brīvības atņemšana uz gadu būtu vēl ļoti maigs sods par slepkavības acīmredzamu mēģinājumu. Bet, ja paskatās, kāda valsts - Latvija - ir kopumā, tad šis tiesas spriedums ir ''likumsakarīgs'', Latvija ieņem pirmo vietu Eiropas Savienībā vardarbības ziņā, kā arī hiv izplatības un homofobijas ziņā, kā arī vienu no augstākajām vietām pašnāvību ziņā, kā arī negadījumu skaita ziņā uz ceļiem, uz gadījumiem uz iedzīvotāju skaitu. Un kas ir tikpat apkaunojoši, ka Latvijas progress un vēlēšanās kaut ko mainīt ir gandrīz neeksistējošs.
Ainars Vīndedzis
23. maijā 19:09
Tik "viegli" ka māte nomira.Kaut kas traks jeb mums visu nestāsta!Egle no kuras valsts Jūs rakstāt te savus dieniškos komentārus???
Agnese Ūdrēna
24. maijā 00:23
Un kāds ir pamatojums soda mīkstinošiem apstākļiem?
Agnese Ūdrēna
24. maijā 00:27
Moš mēs arī katrs varam kādu vienu personāžu padurstīt, kad kaut kas nepatīt? Kāds vispār bija motīvs šādai rīcībai? Borščs pārsālīts?
Agnese Ūdrēna
24. maijā 00:32
Man, piemēram, bijušais vīrs, kad sliktā garastāstāvoklī, sāk zāģèt par visu, kas viņam nepatika mūsu kopdzīves laikā. Vai es drīkstu iedzert vinčiku un viegli viņu padurstīt ar nazi, kad viņš aizmieg?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi