Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Inga Maknamara
23. maijā 07:44
Tikai seriālos veikli atrod vainīgos..Bet citādi protams,ja kādam ir manta,viņš kļūst iekārojams dažādiem elementiem.Kuri domā,ka vajag padalīties..
Janis Berzins
23. maijā 08:55
90-to gadu "varoņi" jau būtu par vecu priekš kā tāda, gan jau ka šie ir jaunāki? Gan jau kādā lombardā, blakus "laimētavai", var atrast šīs zeltlietas.
Adriana
23. maijā 09:01
Atbrīvotāju pēcteči
Ainars Vīndedzis
23. maijā 11:51
Atkal daži kadri piekakājuši tēmu.Gvelžat te savas stulbības gan vieni,gan otri.Kas attiecās uz tēmu-suni žēl,nežēlīgi.
Valentīns Vronskis
23. maijā 12:18
Kurš teikums ko jaunu pastāsta. Jau veselu nedēļu par to raksta.
jabis
23. maijā 12:19
nav uz labu, ja sāk latifundistus laupīt, tur pa burzmu var arī kādu nošaut.
Svētais Naivums
23. maijā 13:28
> Beerdrinkers Von Kowelenz Šodien 13:15 Špakovski(Rodžer, vai kā vells viņu zin tur sauc) , tāvējs dikti gribēja, lai tavējo liek mierā, ko atkal uzprasies???? Laikam galvu esi nodzēris tik tālu, ka vairs nejēdz pilnīgi neko? Varbūt ej izgulies un pārdomā savu dzīvi?
Svētais Naivums
23. maijā 14:03
> Beerdrinkers Von Kowelenz Šodien 13:53 Mēģinājums ļoti trulā veidā "aiziet" no atbildības? Ja kļūdījies atzīsti vainu un nomierinies, nevis truli turpini lekties! Lekties dikti gribās, bet spēju nav? Joprojām, dikti nesaprotu par ko tā salecies, laikam jau vācu miestiņš uz smadzenēm atstāj nopietnāku ietekmi nekā Latvju zemē brūvētais.
Svētais Naivums
23. maijā 16:20
> Beerdrinkers Von Kowelenz Šodien 13:53 No visiem saviem kontiem( Beerdrinkeriem, Špakovskiem u.c.) tagad liec "-"? Man tādu n-to kontu nav. Laikam jau dikti priecājies par savām darbībām? Beidz dzert un dzīve kļūs vienkāršāka.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi