Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Эгон Волк
22. maijā 14:50
Ja vietējoem piedāvātu tik, cik maksā viesstrādniekiem, gan jau atrastos. Aicinot strādāt par minimālo, protams, gribētāju nav.
Trekngailis
22. maijā 15:00
Vienkārš piemērs, kāpēc 90 procentu vietējo ir pilnīgi nederīgi. Pazīstu sievieti, kurai pieder šūšanas cehs. Nu, ne pārāk liels. Atnāk meitenes no profskolām uzreiz grib 8h darba dienu un 1000 eiro algu.! Pie viņas strādā Ukrainas sievietes. Laimīgas 2.70 eiro stundā. Rauj 12 h/6 dienas un nopelna neslikti! 800 bruto standarts! Es tikai par imigrāciju un vietējie sliņķi, lai cieš badu!
Trekngailis
22. maijā 15:03
Zini, cik Maskava maksā labs dzīvoklis? Bez imigrantiem tik daudz nevaru nopelnīt. Neviens nevar.
Ieva Pēda
22. maijā 15:04
Nevajg runāt,to kas nav, vietējo darbinieku būtu,ja maksātu normālu algu.Kas ,attiecas uz viesstrādniekiem,nu ļoti izlgītoti viņi ir ,smiekli nāk.Viesstrādnieki, vispār no PVD normām neko nesaprot,kur vēl strādat ņemt tādus,kas nevar iziet veselības pārbaudes Latvijā.Lūdzu, maksājiet man arī 1,500 netto, arī esmu zivju speciāliste, ar ļoti labu pieredzi un rekomendācijām:)
Trekngailis
22. maijā 15:06
To Ieva ... gribi 1500? Uzlabo savu izskatu, iemācies staugāt ļoti augstos papēžos! Izbalini matus. Nāc par biroja darbinieci. Protams, reizi nedēļā "pateicība" labajam priekšniekam gan morālā, gan orālā formā!
Trekngailis
22. maijā 15:07
Ti Ieva.. a, esi gatava par 1500 neto raut 80h/ned cekā? vai kārtējā modernā sliņķe???
Ieva Pēda
22. maijā 15:10
Trekngaili:)Katram ir savs savs darbs un specialitāte ,un esmu strādājusi 280 h mēnesī,un tā gadu no vietas.
Trekngailis
22. maijā 15:17
Tev ir maģistrs? un akadēmiski straptautiska līmeņa sasniegumi, lai pretendētu uz šādu vidējā/augstā līmeņa menedžmenta samaksu? Diemžēl reti kurš Latvijā savu darbu vērtē atbilstoši tirgus cenai. Cilvēki aizmirst savu vietu. Ja neesi elite, ta zini savu vietu. plus par 280h stundu mēnešiem. Lūk, tā ir darba ētika.
Trekngailis
22. maijā 15:18
Es apzinos, ka neesi tik elitāts, lai pretendētu uz dzīvi Maskavā. Es tikai nabagpilsētas Rīgas līmenī.
Rikijs Kalns
22. maijā 15:35
Cik tas viss nožēlojami,joprojām vajadzīgi vergi,kas strādās par grašiem un kurus varēs izdzīt,kā vergus.Uzņēmēji taču neies dalīties ar saviem strādniekiem un vispār ko tur turpināt,vienīgi jāgaida kamēr šo vergturu domāšana izdils no Latvijas...
Vecais
22. maijā 15:41
Vispirms, lai nokārto eksāmenu valsts valodā un, tad, lai iekārtojas darbā. Amerikā ir tieši tā.
Melānija
22. maijā 16:17
Tā izskatās,ka uzņēmēji ar viesstrādniekiem var dažādi blēdīties,gan skaita ziņā,gan algas ziņā,gan nodokļu ziņā.Tas ir gan negodīgi pret latviešu bezdarbniekiem,ka paņem kaut kādus nezināmus ukraiņus,kas ar mieru strādāt kaut vai par kapeikām,jo viņiem savā vastī ir vēl sliktāk.Tāpat jau dara arī tajā pašā Lielbritānijā,ka arī viņiem vietējie neiet strādāt,un ne jau tāpēc,ka negribētu,bet arī tur fermeri šmauc strādniekus,mūsējie nezin un brauc strādāt,tikai tur tā agu starpība ir salīdzinot ar Latviju.
Violeta Siringa
22. maijā 16:30
Interesanti cik ilgi pasaule dzīvos pēc principa, ka kas vieniem zemas algas, citiem ir kosmoss. Ja cilvēkam ir slikti darba apstākļi un maz maksā, tad viņš aizbrauc kur daudz maksā. Tāpēc arī bezdarbnieku nav, ja nav krīzes - vienmēr ir pāris procentu bezdarba līmenis, bet to veido cilvēki, kas negrib strādāt (jaunās māmiņas, kam bērna kopšanas atvaļinājums beidzies, piemēram) un ko kaut kādu aizspriedumu dēļ neviens darbā neņem (vecums, invaliditāte). Ir izvēles iespējas - sākt izturēties pret cilvēkiem cilvēciski un/vai maksāt adekvāti vai eksplutēt trešās pasaules tautas. Ja vēl ņem vērā, ka daudziem latviešiem un ne tikai tās citas tautas nepatīk, tad dažam var nākties atzīt, ka būt par aizspriedumainu vergu izdzinēju nav tā labākā izvēle.
JURIS MIKELSONS
22. maijā 16:31
Andri Bite !!! Maksā Latvijas strādniekiem tādu minimālo algu - lai par šo minimālo algu var noīrēt dzīvokli , samaksāt rēķinus par dzīvokli , nopirkt mašīnu ar ko braukt uz darbu un uzturēt to , lai paliek pāri pārtikai un apģērbam un ar ko paēdināt bērnus . Un tad nevajadzēs viesstrādniekus un KARAVELAS produkti KAIJA arī būs ēdami .
Trekngailis
22. maijā 16:41
Katram nabagam bērnus nevajag! ko tādi vecāki var no dzīves iemācīt? nākošos melnstrādniekus gatavot? Un auto ir privilēģija, ne tiesības. Uz darbu var ar riteni vai sabiedrisko.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi