Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Jánis Ore
20. maijā 10:18
Pasargát sabiedríbas veselíbas intereses? Politikjiem pofig par sabiedríbas materiálajám interesém, bet sabiedríbas veselíbas intereses vinjiem rúp wow nu gan. Nevienam nav tiesíbas ierobezhot manu brívíbu, lai pakljaujas likumam tie, kuriem bail.
Ainars Vīndedzis
20. maijā 10:34
Ozoliņa kungs,paskaidrojiet sīkāk,neko nevar saprast?!Slimos pa dzīvokļiem,tautiņai nodokļus...Kas,kapēc,kam?Jūs esat debīls?
māris orniņš
20. maijā 11:03
Sanāk ka ārkārtes situācijā turpināsies mūžīgi.vai līdz valdības maiņai.
Kurmis Kurmis
20. maijā 11:22
Troļļu uzdevums ir jebkurā rakstā un par jebkuru tematu VIENMĒR ierakstīt kaut ko negatīvu!Tieši pateicoties valdības operatīvai rīcībai Covod19 tika masveidā apstādināts!Ārkārtas stāvokli izsludināja kad bija tikai 1 saslimušais,bet jums troļļiem gribējās,lai neizsludina!Un tad,ja būtu simtiem mirušo dienā-tad jūs kviektu kā aizkauti,redziet,redziet valdība nedomā par tautu!
Raimondo Ruaz
20. maijā 11:25
ko nozīmē-"Covid-19 nav pilnībā apkarota"? gripa arī nav pilnīgi apkarota, un ja covid, kā gripa patstāvīgi cirkulēs sociumā, tad ko?.... fantastisks iemesls kleptokrātiskām valdībām veikt savas afēras ierobežojumu aizsegā, jo redziet- covid vēl nav apkarots!
Daina Bajore
20. maijā 11:55
☀️ !
Futs Bols
20. maijā 11:58
RR, tiešām nesaproti atšķirību starp gripu un Covid? Varu paskaidrot - koronavīruss ir daudz lipīgāks un nāvējošāks par gripu, un pret to atšķirībā no gripas vakcīna vēl nav izstrādāta. Nu, tagad saprati vai man uzrakstīt vēlreiz to pašu lielākiem burtiem?
Elisa Elisija
20. maijā 12:08
Aizvien eksistē slimības, kas ir daudz briesmīgākas par Cooooovid, bet par tām, protams, visi ir aizmirsuši. Štrunts par vēzi, infarktiem, insultiem, utt. Tie jau tādi sīkumi vien ir salīdzinājumā ar Cooooovid. Ļoti labi, ka tas ārkārtas murgs tiks pārtraukts, saprata, ka ekonomika jau tagad ir pakaļā, ilgāk vilkt vairs nevar.
Arturs Berzins
20. maijā 12:54
Naivi ceret ,ka COVID 19 pazudiis ,nekur tas nepazudiis ,bet vel naivak ir turet ierobezojumus valstii ,kaadu tiesaat sodit ar milzigiem naudas sodiem 2000 eiro ,karma atleks atpakal Latvija kaa valsts var izzust no kartes ,daudzi grib doties prom ,izlietu udeni nav iespejams savaakt te nav Vaacija ,kur paris tukstotis apmirs un nekas nenotiks ar cilveku skaitu Latvijaa notiks gan Covid 19 bus ,kamer neatradiis vakciinu
labais rabīns
20. maijā 12:54
Čuš vien bija no lielā korporāciju un afēristu plāna.
Kurmis Kurmis
20. maijā 13:07
Elisa,tu domā vienpusēji!Ar infarktiem un insultiem,ar vēzi mirst,piekrītu!Bet vai insults un vēzis ir lipīgs?Vismaz atšķirību redzi?Pēc tava rakstītā sanāk,ka valdība bez maz uzsūtījusi visiem Covid 19 un to darījusi speciāli,lai tik ekonomikai darītu sliktāk!
Arturs Berzins
20. maijā 13:27
ir jamaina lietas ,nevis visu ierobezot pec gada valsts ekonomika kritiis pamatigaa bedree , es atvainojos KARINA KUNGS nevarees sanemt 117000 eiro gadaa algu ,jo nebus ,kas vinu uztur ,ja cilveks ir pie varas vinam jadomaa par ekonomikas augsupeju COVID 19 nepazudiis vel loti ilgi ....
Jānis Strautiņš
20. maijā 14:07
Neatkarīgo ekspertu, nobela laureātu, zinātnieku viedoklis gan stipri nesaskan ar izvērsto politiku. Statistika rāda, ka upuru skaits līdzvērtīgs gripai un LV gadījumā mazāks kā 2017. vai 2018. gadā. Un tad nebija izvērsta plaša saiedrības testēšana, bet tomēr gripas slimnieku bija vairāk. Ar ierobežojumiem mēs neko nenovēršam tikai atliekam problēmu. Cilvēki iegūs imunitāti un ar to arī beigsies. Maksimums 24 mēneši vēl tik reģistrēts pa kādam covid19, bet arvien mazāk un mazāk...
Vecais
20. maijā 14:25
Kā būs ar "Zelta šlāgeri 2020" 25. jūlijā Madonā? Biļetes tiek tirgotas, bet, vai notiks?
Jānis Jansons
20. maijā 16:08
Sēņu vecis sēņojot nevarēja zināt,kas par ko nobalsoja un tagad mīž biksēs,ka baravikas nedabūja!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi