Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
Dace Balode
15. maijā 16:16
Bagātie tak nevar bez vazāšanās pa pasauli iztikt.
JĀZEPS DŽEDAJS
15. maijā 16:36
Ne nu to nevajag darīt Viņi var atkal ievest to slimību Un tad mēs viņu dēl atkal nezin ko darīsim Ir vien izeja Ērglim vajag nedaudz samazināt algu Alga viņa ir par lielu Lai mūs speciālisti nolemj ko darīt PEREVOŠČIKOVS Un DUMPIS lūk lai viņi lemj Nevis visas robežas vaļa Un rudenī atkal visi slimi
Ervīns Rudzītis
15. maijā 16:38
Kā to tagad saprast-vēl pavisam nesen tv Ērglis žēlabaini lūdza visus palikt mājās!!!
Alexandra Stankev
15. maijā 16:40
Nav šaubu, ka par Skandināviem runāja ekonomikas kotekstā. Bet ...kuršs kuros kapos...Vai kardiologam ir arī bēru biznes? Nekrietni "dakter"!
Vitto
15. maijā 18:27
Ērgli,tādu domu gājienu no Jums negaidīju gan.Ciniski,auksti un bezsirdīgi.Galvenais ir bagātais skandināvs...par nabaga latvieti nospļauties.Ne viņš maksātspējīgs,ne kā.Ienākumi kungam un co samazinājušies?Te nu bija mediķu Stradiņu pēctecis.Nekad un nemūžam neiešu pie šī ārsta.
ieskrienies
15. maijā 18:54
Ko cepās? Katru dienu mirst ap 85 cilvēku katru dienu ar citām kaitēm. Distancēties jāturpina, bet lai skandināvi brauc šurp. Nav jau obligāti ar viņiem jāsabučojas 🤭
JĀZEPS DŽEDAJS
15. maijā 18:57
Jā es ļoti atvainojos Bet kad pienāks tādi laiki Ka LATVIJAS iedzīvotāji būs bagāti Kad nevis zviedri vācieši bet LATVIJAS iedzīvotāji Kad pienāks tādi laiki ka visi atbrauks no ārzemēm uz dzīvi LATVIJĀ Un vēl viņi te ir uzkundzējušies ZVIEDRU BANKAS Izpērk LATVIJAS mežus Nav kārtības tēvu zemē Un latvieši palikuši par tādiem kā kalpiem Vācieši zviedri vēlās un kļūst par kungiem un vēlās lai mēs būtu tie pazemīgie kalpi Bija tikšanās LRTK Un vācieši pateica ka viņi vēlās lai mēs būtu vēl vairāk viņiem pakalpīgi viņi lūk to gaidot Lūdzu sakiet kas tā par zemi un kas tā par tautu
Vecais
15. maijā 19:45
Es uzskatu, ka viņš zina, ko saka. Tas tikai pierāda, Covid-19 risks ir stipri pārspīlēts.
Andis Ziemelis
15. maijā 20:21
Tāds covid 19 nemaz nav. Viss uztaisīts lai nosistu ecanomiku un veiktu lielie onkuļi tālāk savas darbības. Lai stiprinātu savu ietekmi.
karlii
15. maijā 21:00
Nu Ērglim ir viedoklis par visu. Valsts vadīšanā. Ekonomikā. Visur. Bet varbūt tā vietā, lai līstu jomā, par kuru nav sajēgas, filozofētu labāk par iespēju, kā samazināt mirstību no kardioloģiskām slimībām, kurām aiziet lielākais lv finansējusm, bet mirstība joprojām ir augstākā.
Lilje Tento
15. maijā 21:22
Zuda visa cieņa pret Ērgli. Var redzēt, ka cilvēku interesē tikai nauda.
Einārs Gudermanis
15. maijā 22:05
To viņš saka kā kardiologs vai kā tenisa korta īpašnieks?
romb
15. maijā 22:40
Protams, dakter Ergli, ko no nabaga latvieša paņemsi, - kā tikai analīzes. Vajadzīgi bagātie ārzemnieki, kas palielina rindas pie ārstiem, atņem kvotas, sadārdzina visus pakalpojumus un t.t. Pretīgi un nodevīgi!
Herberts Erbs
15. maijā 22:46
Tam cilvekam nemaz nav prata! Zviedrija ir loti augsta mirstiba no Covid! Tikai sodien vien viena diena Zviedrija ir mirusi 117 cilveki, tas ir 6 x vairak neka Latvija kops marta. Zviedrija, kura ir 10 miljoni iedzivotaju no Covid ir mirusi 3636 nelaimigie. Ja Latvija butu tikpat traki ka Zviedrija tad mums uz 2 miljoniem butu jabut jau 727 mirusajiem! Bet mums ir tikai 19, tatad mirstiba no Covid Latvija ir 38 reizes mazaka! Vai Erglis ir prata sajucis?!
Vecais
16. maijā 00:48
Herberts Erbs, zini, ko jucis esi tu pats, ja tici Viņķeles un Kariņa meliem. Dakteri zin labāk, tikai baidās teikt patiesību. Un tiklīdz, kāds publiski izsakās, tā tiek noriets no zombēto suņuku puses. Dr. Ērglis ir pasaules līmeņa profesionālis un autoritāte. Un tie, kuri pie šī raksta paspēja ievaukšķēties, lai nu lien zem galda.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi